#1 2010-12-24 11:21:29

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

24.12.10 "Christmas Demolition"

24.12.10
Atlanta (GA)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/40/Philips_Arena.JPG



* Wybuch fajerwerków i ostatnia gala spod szyldu WFW w tym roku.

Paweł Borkowski: Ostatnia gala PPV w World Federation Wrestling w tym roku, a zarazem kończąca ten wspaniały rok. Przy mikrofonach ...
Andrzej Supron: Andrzej Supron
Paweł Borkowski: I Paweł "Boryss" Borkowski. Dzisiaj mamy bardzo świąteczną galę.
Andrzej Supron: No tak, jedną walkę będzie sędziował nie kto inny, a emigrant z Laponii, sam Święty Mikołaj.
Paweł Borkowski: Gdy byłem mały, zawsze czekałem na jego przyjście.
Andrzej Supron: No kto wie, może i on zostawi dla nas jakiś mały prezent.
Paweł Borkowski: No to się okaże. Ale przyznaj Andrzej, co on mógłby i dla nas zostawić?
Andrzej Supron: Hehehe. No sam nie wiem, co Mikołaj może nam zostawić.
Paweł Borkowski: Ale czekają nas też dwie inne walki. Jedna z nich to starcie pań w walce z choinką.
Andrzej Supron: Hohoho bardzo ciekawa stypulacja. Ciekawy pomysł, na wykorzystanie tego drzewka.
Paweł Borkowski: I proszę pamiętać. Nie ubierajcie choinki tak w domu.
Andrzej Supron:Hehehe. Racja. Drugą walką będzie starcie o pas wagi ciężkiej w starciu z prezentami.
Paweł Borkowski:Tam swoich prezentów raczej nie znajdziemy.
Andrzej Supron: Hehehe. No tak.

* Słychać theme federacji i do ringu wchodzi Donald Trump.

http://blog.luxuryproperty.com/wp-content/uploads/image/donald_trump_narrowweb__300x399,0.jpg

Donald Trump: Witam wszystkich fanów naszej federacji. Dzisiaj ten dzień jest bardzo szczególny, gdyż spędzamy go razem z najbliższymi. Ja postanowiłem
spędzić go w Atlancie, razem z wami WFW Universe. Niestety, dla jednej osoby z WFW ten dzień nie będzie za bardzo szczęśliwy.
Nie mówie tu o zawodnikach, którzy niezależnie od tego, czy zdobędą lub stracą pasy, zostaną w federacji. Ale z pracy zostanie zwolniony, ktoś
inny. Tą osobą jest Krzysztof Ibisz. Tak, niestety musiałem go zwolnić, gdyż nie sprawdził się w roli. Standardowo, życzę mu Wesołych Świąt, ale na jego miejsce
zatrudniłem osobę, która napewno poradzi sobie lepiej niż on. A tą osobą jest GENE OKERLUND. Zapraszam

*Gene pojawia się w ringu

http://www.extremein.com/wp-content/uploads/2010/11/Gene-Okerlund.jpg

Gene Okerlund: To dla mnie zaszczyt, że mogę znów pojawić się w takiej roli. Mam nadzieję, że fani będą mnie zawsze wspierać, gdy będę przechodził złe chwile.
Myślę, że tych chwil będzie bardzo mało. WFW na chwilę obecną jest najszybciej rozwijającą się federacją na świecie i musimy to wykorzystać, aby pozyskać jeszcze
większe zasoby zawodników i zawodniczek. Trochę się rozgadałem, ale już kończę, gdyż po tej walce przeprowadzę swój pierwszy wywiad tutaj.
Kim będzie mój gość? Tego nie mogę zdradzić. Zobaczymy i usłyszymy się po walce o pas wagi ciężkiej, która nastąpi już teraz.


1. Christmas Items In Presents Match for WFW Championship
Tyler Black (c) vs. HHH

* Tyler Black podąża do ringu.

http://www.officialpsds.com/images/thumbs/Tyler-Black-psd53845.png

* Triple H wchodzi do ringu.


http://republika.pl/blog_hz_3846267/6483059/tr/triple-h---hhh--c10043417.jpeg

Na ringu pełno prezentów. Obaj zawodnicy już na ringu a sędzia pokazuje pas, o który będą walczyli Tyler Black i Triple H. Będzie to Christmas Items In Presents Match, czyli walka z normalnymi zasadami, lecz nowością będzie możliwość wykorzystania tajemniczych prezentów porozrzucanych w ringu i poza nim. Niecodzienny widok. Tak więc zaczynamy tą batalię, zawodnicy rozglądają się po ringu, Tyler zaczyna rozpakowywać prezenty, ale Triple szybko do niego podbiega i wymierza mu mocne kolanko w splot słoneczny. Widzimy ofensywę pretendenta, mocne ciosy spadają na głowę obecnego mistrza. Triple H sięga po pierwszą paczuszkę i co widzimy? Hunter wyciąga babciny sweter! Publiczność reaguje salwą śmiechu...ale Triple ma zamiar założyć to swojemu rywalowi! Tylko na marzeniach się skończyło, bo Tyler przywdzianie ów tkaniny w planach nie miał i poczęstował oponenta łokciem. Widzimy irish whip po czym dropkick w wykonaniu obecnego czempiona, ale to nie koniec bo bierze rozbieg i wykonuje standing shooting star press! Przejście do przypięcia, 1....2....nie ma! Black ze zdenerwowania uderza ręką w matę i zabiera się do odpakowywania kolejnej paczki, wyjął bombkę. Rozbija ją na głowie Triple H'a, ten zaczyna krwawić. Tyler próbuje jeszcze bardziej uszkodzić czoło przeciwnika bo okłada go sierpami. Kilka angry stompów i Tyler podnosi oponenta. irish whip w narożnik, rozbieg i świetny clotesline, Hunter jest bezradny, próbuje wykorzystać to jego rywal wykonując jeszcze raz tą samą akcję. Poszedł za ciosem ale przy trzecim razie otrzymał big boota od Triple H'a, który teraz wykonuje snap DDT! Przejście do pinu, 1...2. ale nic z tego. Obaj podnoszą się równocześnie, wymiana ciosów, zblizają się do lin i Triple H wyrzuca przeciwnika ale i przy okazji siebie z ringu. Tam trwa zacięta batalia, widzimy irish whip na barierki i Tyler jest w tarapatach, Hunter otwiera kolejny prezent, co tam mamy? Książkę. Bierze zamach ale Black unika ciosu i kontruje akcję kopnięciem w kolano. Tyler wyrywa książkę przeciwnikowi i uderza go potężnie w głowę, Triple pada na mate a Tyler wbiega na ring i pośpiesza sędziego aby szybciej liczył. Mamy tymczasem już 6..7..8...Ale Triple się wczołguję otrzymując automatycznie lawinę ciosów od mistrza wagi ciężkiej. Tyler odbija sie od lin i próbuje wykonać baseball slide, ale wyślizguje się z ringu bo Triple w ostatniej chwili się poruszył. Ale jednak to Tyler ma więcej sił, od razu wchodzi na krawędź ringu i wymienia ciosy z Triple H'em. Oj, teraz groźna akcja, takie "naciągnięcie" głowy HHH'a na linę, który z impetem ląduje na łopatkach, Tyler teraz ponownie wchodzi na krawędź ringu i czeka aż Triple H się podniesie. Podnosi się, chyba będziemy mieli próbę diving clotesline, ale jednak nie, bo Hunter przejmuje w locie Tylera i wykonuje spinebuster! Triple otwiera kolejny prezent, co tam jest zapakowane? Karp! Świąteczny karp! Ale Hunter jest miły dla zwierzątka, dlatego nie pozwala się mu męczyć i rozwala głowę rybie, rzucając ją z całej siły w Tylera Blacka! Triple bierze rozbieg i running knee ląduje na celu. HHH sygnalizuje swój finisher, mistrz wstaje, ale nie udało się wykonać finishera bo Tyler wykonuje body back drop. Obecny mistrz heavyweight doczołguje się do kolejnej paczki, otwiera i mamy tam, dezodorant! Ale Triple też doczołgał się do jakiejś paczki i co zdobył? Świąteczny sernik prosto z piekarnika, mniam! Pierwszy podnosi się Tyler, jest pewny, że poczęstuje rywala dezodorantem który nie podrażnia skóry, ale oczy już tak. Ale się mylił, bo Triple H był odrobinę szybszy i na twarzy Blacka widzimy masę serową. Cóż za upokorzenie, Triple H wykonuje jeszcze clotesline. Publiczność szaleje, bo Hunter sygnalizuje Pedigree, ale co on robi...? Sięga po kolejną paczkę...co tam mamy? Młot! Rekacja publiczności jeszcze bardziej przychylna i teraz Triple H czeka aż Tyler wstanie, i tak jak można było się spodziewać dostaje mocny cios młotem w skroń, następnie Pedigree i zapięcie pinu! 1....2....3..! Mamy nowego mistrza Wagi Ciężkiej w federacji! Jest nim "The Game" Triple H, który teraz celebruję tą ważną chwilę ze swoimi fanami.


*Po walce przenosimy się na backstage, gdzie widzimy najbardziej wyrazistą parę WFW - idących gdzieś Sydala i Litę*

L: No gdzie Ty mnie ciągniesz.
MS: Nie marudź, kochanie.
L: Powiedz mi najpierw, gdzie idziemy.
MS: To już.

*Zatrzymali się.

L: I ciągnąłeś mnie przez pół hali, żebyśmy doszli do głównego holu?
MS: Mhm... (Spojrzał w górę. Kamera oddaliła się nieco - wisiał nad nimi pęczek jemioły. WFW Champion począł zachłannie całować swoją kobietę, jednak w tle dało usłyszeć się znajomy głos.)
Głos: Kochany, odpuść jej póki co. Musi mieć siły, by walczyć...
(Kamery zostały skierowane na stojące obok Tarę (głos:P) i Natalyę.)
N: Albo nie, wymęcz ją, będzie nam jeszcze łatwiej.
T: Nawet przy ludziach nie może się powstrzymać, Jezu, co za kobieta.
N: Nie bez powodu nazywają ją zdzi...
(Natalya nie zdążyła jednak dokończyć wypowiedzi, zarobiła siarczysty policzek wymierzony przez Litę. Blondynka nie pozostała dłużna. Rzuciła się na mistrzynię, z czego wywiązał się catfight. Tara odsunęła się tylko, zapewne licząc na to, że w ten sposób łatwiej będzie jej pokonać osłabione przeciwniczki. Na szczęście w pobliżu znalazł się Sydal. Odciągnął Natalyę za włosy.)
MS: Pojebało cię suko?!
(W trakcie gdy Sydal opieprzał blondynkę, Lita wstała, poprawiając przy tym zmierzwioną fryzurę. Stojąca na uboczu Tara w pewnym momencie nie wytrzymała. Uderzyła Sydala, po czym wykonała na nim Widow's Peak. Lita zapiszczała.)
T: Chodź, Nattie, nic tu po nas.

*Przenosimy się z powrotem na ring*

Paweł Borkowski: Lita po raz kolejny w dosyć ciekawej sytuacji z Mattem Sydalem.
Andrzej Supron: Zobaczymy, czy coś dalej z tego będzie.
Paweł Borkowski: Właśnie teraz Lita zmierzy się w obronie pasa.

2. Christmas Tree Ladder Match For Divas Championship
Lita (c) vs. Natalya vs. Tara

* "It just feels right ..." i mistrzyni Div zmierza do ringu.

http://www1.pictures.gi.zimbio.com/Lita+Dodgeball+Celebrity+Tournament+Aib9S55lPsXl.jpg

* Theme Natalyi i ona również pojawia się w ringu.

http://wwe-raw.org/wp-content/uploads/2010/11/wwe-divas-natalya-pictures-5.jpg

* Tara zmierza w kierunku ringu.

http://cdn.springboard.gorillanation.com/storage/wrestlezone.com/upl_images/victoria-diva.jpeg

(Choinka już czeka na ringu)

http://www.eastampton.com/images/Christmas_Tree.jpg

- Gong. A więc ostatnie starcie pań w tym roku. Ale za to jakie. Czeka już na nas ta ogromna choinka. Zaczynamy tym, że Tara i Natalya najwyraźniej działają razem.
Obie wściekle rzucają się na Litę, która jakimś cudem wydostaje się z ringu. Ale Tara i Natalya idą w jej ślady i również opuszczają kwadratowy pierścień.
Tara wykonuje Licie Superkick, a Natalya dokłada Snap Suplex. Tara próbuje wrzucić drabinę do ringu, ale nie może sobie poradzić. Natalya jej pomaga.
Czy sojusz już zostanie zerwany? Jednak, Natalya szepcze coś Tarze do ucha. Jednak chyba sojusz dalej będzie trwał. Wyniesienie Lity i obie wykonują jej podwójny Suplex. Tara wyciąga krzesełko spod ringu i uderza w głowę Lity. Natalya robi to samo. Lita całkowicie w świecie swoich przeciwniczek. Widać delikatne rozcięcie na jej łuku brwiowym. Tymczasem Tara z Natalya wyciągają cztery stoły. Szykuje się nam coś naprawdę ekstra. Dosyć ciekawa konstrukcja się nam szykuje przy ringu. Dwa stoły na dole, a na nich kolejne dwa. Ale to nie wszystko. Tara wyciąga pinezki. Czy Tara będzie damskim Abyssem w tej federacji? Rozsypuje pinezki na każdym ze stołów. Zobaczymy co z tego wyniknie. Narazie żadnych kroków w stronę tych krzeseł nie będzie, gdyż Lita zostaje wyrzucona w trybuny. Przymierze Natalya & Tara działa bardzo dobrze. Nattie wskakuje na trybuny z krzesełkiem. A więc Lita jest w poważnych tarapatach. Ciekawe, kiedy przymierze uzna że już dość znęcania się nad mistrzynią. Kolejne uderzenia lądują na twarzy Lity. Łuk brwiowy zaczyna coraz bardziej krwawić, a Natalya dodatkowo uderza Litę o poręcz przy schodach. To musiało boleć.  Lita przytula się do barierki, a Tara uderza krzesłem. Są już przy drzwiach prowadzących na korytarz. Tara wykonuje Licie Irish Whip, ale ta nie wylatuje przez drzwi. Teraz Nattie i Tara znów działając razem wykonują znów Irish Whip i Lita już jest na korytarzu. Chyba już koniec tej demolki. Ale jednak Tara dokłada Widow's Peak, i  Lita już chyba może zapomnieć o powrocie na ring. Natalya i Tara wracają do ringu. Są już w środku. Tara wychodzi z inicjatywą jedno, drugie, trzecie uderzenie. Neidhart upada, a Tara doskakuje do niej i zaczyna ją wściekle okładać pięściami. Natalya leży, natomiast Tara postanawia wykorzystać sytuację i rozstawia drabinę. Pomału wchodzi na drabinę, ale Natalya od razu ciągnie ją za strój i teraz to Tara leży. Czy teraz Natalya postara się wykorzystać sytuację? Chyba jednak nie. Schodzi  z ringu i wyciąga spod niego kolejną drabinę. Ustawia ją poziomo, jednym końcem na ringu drugim na ogrodzeniu oddzielającym publiczność. Tara to zauważa i schodzi również. Wymiana ciosów, z której lepiej wychodzi Natalya. Nattie wrzuca Tarę do ringu i wpycha ją z całej siły na choinkę. Nie ukrywam, że to musiało boleć.
Natalya wykonuje Tarze Irish Whip, po którym ona wypada z ringu. Natalya wchodzi na drabinę, jest już coraz wyżej czubka choinki, ale co to? A właściwie kto to?
To Lita. Wróciła z dalekiej podróży. Ściąga Natalye z drabiny i mamy Twist of Fate. Lita jednak jest bez sił, i dlatego upada na matę. Pomału doczołguje się do lin
i z ich pomocą wstaje. Wchodzi na narożnik, jednak trochę za długo, ale chyba na to czeka. I Litacanrana dla wstającej Tary. Coś nieprawdopodobnego, że Lita po czymś
takim potrafi wrócić do ringu. Ale zobaczmy co szykuje jeszcze dla nas. Stół komentatorski został wyczyszczony ze wszystkiego, tak, że Kamil Durczok nie miałby
za co opierdalać Rurka. Lita wraca po Nattie do ringu. I mamy Litabomb. Jednak z tyłu Litę, atakuje Tara. I znów krzesełko, które chyba służy za nieodłączny rekwizyt
tej walki. Lita i Natalya wstają, Tara robi zamach Lita unika ciosu, a w głowę dostaje Natalya. Tara upuszcza krzesło, Lita wykorzystuje sytuacje i Tornado DDT wprost
na krzesło. Tara zaczyna krwawić, ale Licie to nie przeszkadza. Irish Whip i Tara po za ringiem. Teraz Lita układa ją na stole komentatorskim. Szykuje się nam naprawdę
coś niesamowitego. Lita wchodzi z powrotem na ring, ustawia lepiej drabinę. Wchodzi na górę, ale nie zawiesz gwiazdki. Próba Litasault na Tarze, ale ta w pore się
odsuwa, i Lita ląduje wprost na stole. Tymczasem, Tara ostatkiem sił wstaje, wślizguje się do ringu, ale tam na nią czeka Natalya. Mamy próbę Sharpshootera. Udana.
Tara odklepuje, ale to nie ta walka. Natalya puszcza Tarę i poprawia ustawienie drabiny. Wchodzi na drabinę, mozolnie. Tara już ocknęła się po tym co ją spotkało,
natomiast Lita nadal leży po za ringiem i jest po za zabawą. Tara również wchodzi na drabinę. Walka pomiędzy paniami, toczy się na samym szczycie.
Natalya próbuje wykonać Suplex z drabiny, ale to Tara wykonuje tenże Suplex. Natalya ląduje na rozstawionej drabinie za ringiem. Drabina nie wytrzymuje i łamie się
pod ciężarem Nattie. Teraz chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby Tara zawiesiła gwiazdkę i zdobyła upragnionu tytuł. Jest już na górze, ale Lita wbiega do ringu,
i popycha drabine z Tarą na te cztery stoły z pinezkami. Ouuuu to musiało boleć. Tara ma powbijane pinezki w ciało. Lita rozstawia kolejny raz drabinę i wchodzi na
szczyt. W ręku ma gwiazdkę, a to znaczy, że to raczej ona zwycięży. Jej przeciwniczki leżą porozbijane poza ringiem. Tak jest. Lita zawiesza gwiazdkę na choince
i broni pasa Div na ostaniej gali PPV w tym roku. Co za walka.


* Po walce kamera przenosi nas na backstage, gdzie Gene Okerlund szykuje się do wywiadu.


http://www.extremein.com/wp-content/uploads/2010/11/Gene-Okerlund.jpg

Gene Okerlund:  Moim gościem jest nie kto inny, a sędzia pojedynku o pas WFW. Święty Mikołaj.

http://www.letters-from-santa-claus.com/images/Santa-Clause-Waving.jpg

Św. Mikołaj: Hohohoho. No tak, przyjechałem tutaj na specjalne zaproszenie.
Gene Okerlund:  Nasi komentatorzy zastanawiali się czy dostaną od Mikołaja jakiś prezent. Czy to prawda?
Św. Mikołaj: Jestem tutaj nie tylko od sędziowania tej walki. Prezenty znajdą się dla każdego.
Gene Okerlund:  A więc, czy dla mnie też jest coś w tym worku?
Św. Mikołaj: Oczywiście. Jako że to pana debiut w tej federacji, postanowiłem podarować panu DVD poświęcone wszystkim walkom WFW, które do tej pory miały miejsce.
Gene Okerlund:  Dziękuje bardzo, ale wróćmy do gali. Czy będzie pan starał się obiektywnie sędziować?
Św. Mikołaj: No, świętemu inaczej chyba nie wypada.
Gene Okerlund:  Jak panu podoba się federacja?
Św. Mikołaj: Hohohoho. Jest tutaj kilka ciekawych osób, z którymi można ciekawie porozmawiać.
Gene Okerlund:  A więc zaprzyjaźnił się pan z nimi?
Św. Mikołaj: No tak. Bardzo mnie cieszy fakt, że zostałem dobrze przyjęty przez wszystkich.
Gene Okerlund:  Dziękuje za rozmowę.
Św. Mikołaj: Ja również i chciałbym ...

* W tym momencie Święty Mikołaj otrzymuje uderzenie krzesełkiem od Dziadka Mroza.

http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-1930/mroz.jpg

Dziadek Mróz: Hahaha. Ludzie myśleli, że komuna już się skończyła i jestem przeszłością.
Gene Okerlund:  Czy to oznacza, że to pan będzie sędziował walkę o pas WFW.
Dziadek Mróz: Tak. Ja to będe sędziował. Ide się przygotować, a ten staruch niech leży.


3. Santa Claus Special Referee for World Federation Wrestling Championship
Matt Sydal (c) vs The Undertaker

* Theme Matta Sydal i podąża on do ringu.

http://4.bp.blogspot.com/_AfpwMswo_eE/SH0ZwcA7gII/AAAAAAAAAOg/GEH1T-qJ8oA/s1600/img8829vd3%5B1%5D.jpg

* Słychać dzwony i do ringu wchodzi Undertaker.


http://www.wwe1.pun.pl/_fora/wwe1/avatars/5.jpg

Obaj zawodnicy w ringu, więc czas zaczynać. Dziadek Mróz każe zabić w gong. Undertaker zaczyna krążyć po ringu z ustawioną gardą, a Sydal rozgrzewając się również krąży. Matt szybko doskakuje do przeciwnika i mamy dwa Low Kicki, które nie robią wrażenia na Phenomie, który łapie rywala i ciska go do narożnika. Undertaker szybko znajduje się przy nim i rozpoczyna serie potężnych ciosów w tors jak i twarz rywala, które szybko zabierają mu zapal do walki. Matt opada w narożniku, a Undertaker dociska go kolanem do lin. Dziadzio Mróz każe mu od niego odejść. Undertaker spogląda nagle na Mroza, jednak ten nie przestraszył się tylko pokazał że to on tu jest sędzią. W tym samym momencie ocknął się Sydal, który Low Dropkiciem podciął przeciwnika, który poleciał twarzą prosto w narożnik. Undertaker odwraca się przymroczony, a Matt wskakuje na liny i mamy Springboard Dropkick, po którym Phenom ląduje za linami. Dead Man jednak stara szybko się podnieść. Sydal wykorzytuje to i may ładny Suicide Dive! Obaj przez chwilę leżą, jednak Mistrz  szybciej się podnosi i mamy potężne kopnięcie w plecy obróconego Undertakera. Podnosi teraz swojego rywala… Matt rzuca Undertakerem o barierki! Mróz spokojnie ich wylicza. Matt bierze rozbieg i próbuje wbić swojego rywala w barierkę, jednak ten w ostatniej chwili odsuwa się i Matt’a spotyka nieprzyjemne zderzenie. Phenom podnosi się i podnosi również rywala kilka punchy i rzut o słupek podtrzymujący ring! Szybko wrzuca rywala na Apron w znanym przez wszystkich miejscu. Lekki rozbiej i Elbow Strike w klatkę piersiową. Undertaker wskakuje na Apron. Chwila konsternacji… Guillotine Leg Drop!!! Sydal skęca się w ringu trzymając się za klatkę piersiową, a Undertaker jest już w ringu : 1!...2!...Kick Out.  Undertaker podnosi swojego rywala i mamy Irish Whip na liny. Sydal odbija się od nich, wraca… Przebiega pod wystawioną nogą Undertakera! Ponowne odbicie i ładna Hurricanrana! Sydal nie czeka. Odbija się po raz kolejny od lin i mamy Low Dropkick z pełnym impetem na podnoszącym się Undertakerze! Matt na fali szybko podąża do narożnika i wskakuje na niego. Spogląda na publiczność i mamy Cannonball! : 1!...2!...Kick Out! Undertaker nie daje się tak łatwo pokonać. Matt łapie go za rękę i podnosi, jednak Undertaker ciągnie go w przód i wychodzi z tego ładny Arm Drag. Obaj zawodnicy leżą. Trwa walka o to , który pierwszy z nich się podniesie. Wstają jednocześnie pomagając sobie przy okazji linami. Matt rusza na przeciwnika… Big Boot od Undertakera gasi jednak jego zamiary. Phenom już tauntuje pod Chokeslam!  Matt podnosi się przymroczony… Undertaker łapie go za gardło! Wyniesienie… Matt w ostatniej chwili przeskakuje za plecy swojego przeciwnika pociągając go przy tym za głowę! Neckbreaker! Matt szybko się podnosi, odbija się od lin i mamy Running Leg Drop. Podnosi się równie szybko i wskakuje na jeden z narożników oczekując tego, ze Undertaker się podniesie.  Phenom podnosi się i odwraca w stronę swojego przeciwnika. Matt wyskakuje z Diving Double Knee Strike , jednak Undertaker łapie go w powietrzu! Czyżby Last Ride?! Sydal trzymany przez rywala zmienia jednak pozycje nóg , pociąga go w dół i mamy Dragonranę! : 1!...2!...Kick Out! Matt podnosi się i to samo robi Undertaker. Sydal biegnie na niego , ładne podcięcie i Small Package : 1!...2!...Kick Out! Undertaker zdenerwowany zaczyna się podnosić. Matt tylko na to czeka. Shinning Wizard! To koniec ! Koniec! Undertaker leży rozłożony na  ziemi. Sydal także jest zmęczony i opiera się o liny. Niemożliwe! Undertaker w swoim stylu powraca! Kip Up! Matt patrzy na to z niedowierzaniem. Phenom podnosi się i patrzy na swojego rywala. Ten biegnie na niego, jednak Undertaker przechwytuje go w biegu i mamy Running Sidewalk Slam! Odbicie od lin i Running Leg Drop! : 1!...2!...Kick Out. Undertaker niezrażony tym przewraca swojego przeciwnika na plecy i mamy Fujiwara Armbar! Matt bardzo cierpi nie mogąc wydostać się z tej jakże bolącej dźwigni. Czyżby miał zaraz odklepać?  Tym razem pomaga mu to , że nie jest wysoki. Skręca sięi przekręca tak, ze wkrótce z dźwigni Undertakera zostaje zwykły Armbar, a z tego Sydal wychodzi bez większych problemów kopiąc rywala po głowie. Obaj się podnoszą. Sydal rozpoczyna kolejny atak kilkoma Low Kickami i próba Enzuigiri, jednak Undertaker uchyla się przed ciosem i Sydal z łoskotem pada na matę. Podnosi się już , jednak Undertaker odbity od lin wykonuje na zgiętym rywalu Running DDT! Szybko podnosi swojego rywala i ciska nim w narożnik. Rozbbieg! Corner Clothesline. Irish Whip do drugiego narożnika. Znowu biegnie… Drugi Corner Clothesline! Sydal pada w narożniku, jednak dla Undertakera to za mało. Podnosi przeciwnika, wykręca jego rękę i .. wchodzi na narożnik! Wszyscy wiemy co to oznacza! Matt jest zbyt zmęczony żeby to skontrować! Old School! Undertaker po raz kolejny tauntuje pod Chokeslam! Matt powoli podnosi się i zostaje złapany za szyje! To chyba koniec! Wyniesienie… Sydal łapie rywala za głowę i mamy kontrę na DDT!!! Co się dzieje!!! Obaj leżą na środku ringu nie dając żadnych znaków. Dziadek Mróz zaczyna ich więc wyliczać. Jako pierwszy zaczyna ruszać się Sydal ale mamy już 6! Trzyma się lin i podnosi… Niemożliwe! Undertaker po raz drugi powraca do świata żywych! Matt łapie się za głowę niedowierzając a Phenom już wstaje. Sydal podbiega do niego i z furią zaczyna go kopać zapychając do narożnika!  Matt przejmuje inicjatywę!  Co się dzieje! Sydal jakimś cudem wynosi przeciwnika na narożnik! Czyżby chciał zakończyć walkę Cycloramą?! Wskakuje do przeciwnika , jednak ten kilkoma sprawnymi ciosami pozbywa się go z narożnika. Wściekły Sydal podchodzi do narożnika, wyskakuje w górę i mamy Leaping Frankensteiner! Szybkie przypięcie : 1!...2!...Shoulder Up! Undertaker mimo wszystko wybija! Matt uderza pięściami w matę. Obaj znacznie odczuli już skutki tego pojedynku i przyjęte ciosy. Sydal przechodzi jednak za liny. Chwila ciszy, wskakuje na liny.. Springboard 450 Splash! Na kolana Undertakera!!! Phenom stara się szybko podnieść jednak mu to nie wychodzi. W końcu wstaje i łapie przeciwnika, który jest na kolanach za gardło! Podrywa go w górę! Chokeslam!!!  To jednak za mało dla Undertakera! Mamy taunt pod Tombstone!  Dead Man już oczekuje swojego przeciwnika, jednak na Apron wskakuje nie kto inny jak Lita, która zaczepia Undertakera i rozprasza go. Ten przenosi na nią swój demoniczny wzrok, jednak Lita pokazuje mu, ze się go nie boi. Undertaker wykonuje kilka kroków w jej stronę, a jej zabrakło odwagi i zeskoczyła z ringu. Undertaker odwraca się… Enzuigiri od Matta Sydala! Czyżby to miało się tak skończyć?! Matt wskakuje na narożnik. Shooting Sydal Press aproved!!! : 1!...2!...3! Koniec walki! Matt Sydal wygrywa i zatrzymuje mistrzostwo, jednak powinien za to dziękować Licie, bo gdyby nie jej interwencja to leżałby teraz z pewnością pokonany. Dziadek Mróz odbiera pas i wręcza go Sydalowi poklepując go po ramieniu. Matt jednak nie chce dzielić się pasem i cwaniacko wyrywa mu go z rąk. Widać , ze Dziadkowi Mrozowi się to nie spodobało. Odszedł więc na kilka kroków. Matt wskakuje na narożnik pokazując swój pas. Zeskakuje z niego i wskakuje tym razem na liny.  Cieszy się z tego, ze mu się udało.  Dziadek Mróz pozostaje nadal w ringu. Matt odwraca się… SPEAR!!! Spear od Dziadka Mroza!!! Undertaker powoli się podnosi, a Mróz zmienia swój cel! Spear dla Undertakera!!! Czas chyba poznac kto jest Dziadkiem Mrozem. Zrzuca więc swoje przebranie . To tylko formalność. Edge! Podchodzi do lezącego Sydala i podnosi jego pas. Unosi go w górę pokazując, że to jego zdobycz. Lita wchodzi do ringu, Edge odwraca się i odkłada pas na klatkę piersiową przeciwnika. Uśmiecha się tylko do Lity, która podbiega teraz do Sydala i zajmuje się nim. Rozbrzmiewa theme Edge’a a ten zadowolony z siebie odchodzi na backstage.

* I believe I can fly ...

http://img696.imageshack.us/img696/1794/dennisrodman1.gif

Dennis Rodman: Edge, Edge, Edge. Twój pomysł wkręcenia się w tą walkę był naprawdę podły. Zaatakowałeś Mikołaja w stroju kogoś kto działał w czasach komunistycznych. Teraz takie rzeczy tylko w Korei Północnej. Jednak to jest USA. Tutaj prezenty przynosi tylko Mikołaj. Prosiłeś o walkę z Undertakerem i Barrettem.
Dostaniesz ją już w 2011 roku. Podczas Slammy Awards. Będzie to starcie Handicapowe 2 vs. 1. Jeżeli poradzisz sobie z Takerem i Barrettem, zmierzysz się z
Mattem Sydalem o pas WFW. Jeżeli sobie nie poradzisz to o ten pas zawalczą Undertaker i Wade Barrett.  A wam, życzę zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego
Narodzenia. Cya.

Paweł Borkowski: Na nas też już czas. Żegnamy się z państwem po raz ostatni w 2010 roku.
Andrzej Supron: No niestety. Miejmy nadzieję, że rok 2011 przywita nas fenomenalną galą Slammy Awards.
Paweł Borkowski: Czas antenowy dobiega końca także, życzymy państwu Wesołych Świąt.

Offline

 

#2 2010-12-24 11:37:42

The Undertaker

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

8635475
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Rey Misterio
Wrestler w WFW: The Undertaker

Re: 24.12.10 "Christmas Demolition"

Fajna gala ,ciekawe wszystkie walki.
Szkoda ,że przegrałem no ,ale było blisko zwycięstwa.
Fajna walka szykuje się na następnej gali.
Trochę szkoda ,że w mojej walce nie wykorzystano Paula Bearera...

Ostatnio edytowany przez The Undertaker (2010-12-24 12:25:44)


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1n3Kbq4dBx-b1QMUqQggaR1u3ZzTYi9Fl7K-yf-K1iVclShWi http://i52.tinypic.com/15psf1y.jpg
Streak of The Undertaker :
Win - 3 [Big Show ,Randy Orton ,Kofi Kingston]
Draw - 0
Loss - 1 [Matt Sydal (title match)]

Offline

 

#3 2010-12-24 11:38:40

 Edge

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

11880398
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Edge!
Wrestler w WFW: Edge!

Re: 24.12.10 "Christmas Demolition"

Hmm śmiało mogę powiedzieć, że to jednak z najlepszych gal jakie czytałem tutaj. W końcu jakieś wydarzenia na bsie bardziej szczegółowe. W porównaniu z zeszłym PPV to obrót o 180 stopni. Tak trzymać

P.S
Dziadek Mróz - koks ;]


Streak of The Rated R Superstar Edge :

1 Zwycięstwo
1 Remis
0 Porażek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.woso.pun.pl www.lionking-rpg.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.c800i.pun.pl www.forum-klasowe.pun.pl