#91 2010-12-18 13:29:17

NXS

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Backstage

We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it



Ja Wade Barrett zjawiam się tu z ważną sprawą. Jutro zmierzę się z Tylerem Blackiem. Więc chciałem ogłosić że Tyler jutro przegrasz ze mną
dlatego że jesteś dużo gorszym zawodnikiem ode mnie. I co z tego że masz WHC? Mnie to nie obchodzi bo ten pas zdobyłeś fartownie a nie
normalnie. Przegrasz ze mną i tyle . Tyler ty sam dobrze o tym wiesz że przegrasz. Dawno nikt Cię nie widział więc co ukrywasz się przed emną?
a moze się mnie boisz? Bardziej prawdobodobną rzeczą jest ta druga : że się mnie boisz! Więc może bądź prawdziwym mistrzem i nie bój się mnie.
Ja nie boję się niczego ani nikogo w tej federacji. I stanąlbym z nimi do walki ale ty nie masz szans nawet z Chrisem Jericho który pierdoli o
jakiś policjantach i innych downach.Tak tak przegrałbyś z nim po pierwszym ciosie - punchu. Ze mną nie masz kompletnie żadnych szans.
You Scared ME!
[center]
*The Miz zmierza do ringu
AWESOME!


I came to play
I came to play
There a price to pay
Time for you to get down on your knees and pray
I came to play
Say goodbye to the good old days
Thier never coming back
Watch your future fade
I came to play
I came to play to get my dues paid
I guess you had a dream
But it cant be safe
I came to play



Właśnie ! Nie masz szans z Wade Barrettem! Po prostu przegrasz i tyle! Gdybym ja walczył ze mną też byś przegrał ale nie jesteś wart walki
ani ze mną ani z Wadem bo jesteś za słaby na nasz poziom umiejętności a to ze w WWE wystąpiłeś ze 3 razy na Smackdown to nie czyni
Cię to największego kozaka który się tym podnieca że ktoś mu dał drugą szansę.

*Miz i Wade schodzą do szatni ale zatrzymuje ich Josh Matheews*

Wade,Miz mogę wam zadac kilka pytań
Nie wiem jak ty Wade ale ja się zgadzam.
Ja też no to pytaj .
Czy jesteś pewny że wygraasz z Tylerem Blackiem?
No jasne! chyba nie dajesz mu jakiś szans?
No nie wiem on jest Mistrzem świa....
Wiem , Wiem ale nie słuchałeś mojej wypowiedzi? On dostał DRUGĄ Szansę od jakiegoś debila.
To twoje zdanie ja mam swoje...
*Wade z Mizem podnoszą Matheewsa i wykonuja Awesome Wasteland po czym Josh tarza się po podłodze*
*Miz schyla się do Josha*
Wiesz zanim coś powiesz pomyśl dwa razy*

We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it
[/center]

Ostatnio edytowany przez NXS (2010-12-18 13:31:13)

Offline

 

#92 2010-12-18 14:10:16

Awesome One

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 7
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: The Miz,Wade Barrett,Alex R.
Wrestler w WFW: The Miz

Re: Backstage

AWESOME!
I came To play
I came To Play
This is price to pay
so get on or you knees and pray
i came to play
i came to play


*The miz zmierza na ring

I to jest cała prawda to co powiedziałem 2 godziny temu ja wygram z Sydalem a Wade Z Blackiem i udowodnimy że jesteśmy najlepszymi zawodnikami w tej federacji więc módlcie się abyśmy was nie połamali bo przestaniecie być niepokonani w tej federacji. A niedługo sydal stracisz pas na rzecz mnie bo nikt tak jak ja nie potrafi walczyć o pasy mistrzowskie. I wy nędzne psy WFW - fani Będziecie mieć przed oczami dwóch największych wygranych tej federacji mnie i Wade'a Barretta. I nikt tego nie zaprzeczy nie macie szans z nami bo każdy wie że Awesome Lartsome Larts
to najlepszy Tag-Team na świecie bo ma on w składzie najlepszych z najlepszych na świecie w tym fachu - wrestlingu.
Teraz jeszcze słowa do mojego przeciwnika - Matta Sydala. Przygotuj się na nienormalny ból i potworne cierpienie i
wygwizdywanie. To będzie moja zasługa bo uwielbiam jak inni cierpią przeze mnie i niepotrafią wrócić do swojej normalnej postaci. To właśnie czeka Ciebie Sydal.  Będziesz leżał i kwiczał i nic na to nie poradzisz.
Because i'm THE MIZ and IM AAAWWWEEESSSOOOMMMEEE
!

AWESOME!
I came To play
I came To Play
This is price to pay
so get on or you knees and pray
i came to play
i came to play

Ostatnio edytowany przez Awesome One (2010-12-18 14:12:30)

Offline

 

#93 2010-12-18 14:38:51

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: Backstage

Sydal wyraźnie poirytowany wychodzi na ring przy swoim nowym themie

Stoi przez chwilę w blasku reflektorów z błyszczącym pasem na ramieniu

Miz, Miz, Miz . Jesteśjakimś pierdolonym farciarzem bo właśnie się do Ciebie odezwłem . spójrz na moje ramie Miz . Co widzisz? Pas ! Ty takiego nie masz . Jesteś nieudacznikiem . Dziewczynom musisz płacić żeby się z tobą pokazywały, a ja jestem w tej federacji bez porażki i mam w dupie takich wypierdków jak Ty . Nawet nie rozumioem co ty mówisz z tym swoim akcentem ze wsi . Widać że pół życia w oborniku spędziłeś . Twoimi speechami podecieram sobie codziennie rano tyłek . Co ty sobie kurde myślisz ? Wyjdziesz na arenę, pogadasz o niczym i myślisz że jesteś super ? Jutro wyprowadzę Cię z błędu . Teraz Wade . Założyliście Tag Team . W jakim celu powiedzcie mi ? Albo nie b ojeszcze wam się mózgi zagotują . Jeszcze nei stoczyłeś walki i tak się wywyższasz . Ja stoczyłem cztery albo pięć . I wiesz co ? Wszystkie wygrałem ! Jeszcze niedawno chciałęś mnie włączyć do waszej grupki, a teraz po mnei jedziesz . Weź się zastanów i nie wcieraj mi gówna w czoło po przeżuję Cię i wypluje ćwierć-inteligencie . Poczuliście się zbyt pewnie panienki . Ledwie staneliście w tej federacji, a już wdepneliście w gówno . Mówicie że jesteście potężni, deptałem po klockach które były bardziej potężne od was . Więc wypchajcie się z waszymi przemówieniami i ustąpcie miejsca prawdziwym gwiazdom, a właściwie gwieździe . Nara frajerzy . Peace off .

[MS] - Idę przeprowadzić wywiad z Sydalem .
[MC] - Widziałeś co ostatnio zrobił z Joshem kiedy ten chciał z nim przeprowadzić wywiad ?
[MS] - Trzeba mieć podejście .

Sydal już zbiera się z ringu ale podbiega do niego Matt Striker

[MS] - Sydal! Jestem twoim wielkim fanem!

[s] - Jak każdy . Mów ..

[MS] - Jak się czujesz jako Champion

[s] - Zajebiście ..

[MS] - Coś więcej ?

Groźny wzrok Sydala

[MS] - Dziękuje za wywiad . To był nasz WFW champion - Matt Sydal .

Striker wraca do stolika komentatorskiego gdzie Cole dusi się ze śmiechu .

[MC] - Fajny wywiad Striker .
[MS] - Och, zamknij się .

Tymczasem Sydal wychodzi z sali przy gwizadach ze strony publiczności .


PS. Na taki Marny post Miza, nie chciało mi się starać .

Offline

 

#94 2010-12-18 17:18:41

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Triple H przy swoim themie zmierza spokojnie na ring.*
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/01/tripleh.jpg
Tradycyjnie witam wszystkich wieśniaków na trybunach oraz tych za kulisami między innymi Miza,Christiana oraz Barchetta.Już jutro zmierzę się z Christianem o miano pretendenta do pasa WHC.Jutro wreszcie rozprawię się z Christianem który wkurwia mnie już dość długo...za długo.Kapitan Charisma nie pokazuje się już długo zresztą tak jak osoba którą zniszczyłem w około minutę.Mój oponent dostanie bardzo dobre lanie choć stypulacja nie pozwala na wiele lecz dopilnuje aby walka o pas WHC była już na zasadach hardkorowych.Jeszcze dziś zawitam do biura GM i poproszę o stypulację na walkę z Tylerem do której na 100% dojdzie gdyż jak widzicie Christian już dostał załamania nerwowego na myśl o tym co go czeka.
*Triple H chwilę chodzi po ringu aby po kilku sekundach zacząć kolejny wątek swojej wypowiedzi*
Nowe "gwiazdy" WFW przybyły i jak to powiedział Sydal "weszły w gówno".To przyznaję jest prawda.Zadzieracie z każdy zawodnikiem począwszy od pedała Christiana kończąc na królu królów TRIPLE H'u.Co prawda macie jakąś tam "drużynę" czy coś ale czy dwóch młodych patałachów wystarczy do pokonania co prawda jednego ale najlepszego króla?Oczywiście , że nie.Zgadzam się z Sydalem w 100%.Mówicie , że będziecie panować?Będziecie mieć wszystkie pasy?Co najwyżej zasługujecie .....a może i nie na pas Div.Np.Lita by was pokonała w 30 sekund.Powiedziałeś Barrett "Tylerze Blacku Niedługo nic Ci nie zostanie tylko będziesz leżał i kwiczał. Przestaniesz być "Wielkim Tylerem" Mistrzem World Heavyweight Champion.
Christian czy Triple H będą pretendentem I tak ich a potem Ciebię zniszczę i Tag Team Awesome-Larts będzie miał 2 Najważniejsze pasy : Ja WHC a mój partner The Miz: Pas mistrza World Federation Wrestling. I zniszczymy każdego kto stanie nam na naszej drodze! Wszyscy Zostaną zniszczeni tylko mam
jedną sprawę do Matta Sydala! Matt czy chcesz dołączyć do naszej grupy? Jeśli tak to będziemy niepokonani w tej Federacji i nikt nam nie podskoczy
wszyscy przegrają i będa naszymi pieskami szczególnie Big Show!"Bardzo długi cytat ale zaraz si.ę przekonacie dlaczego ten ich team to po prostu badziew.1.Wy jeszcze nie walczyliście tej federacji a już wiecie , że Tyler jest niby "wielki"?Tylko , że ja go mogę pokonać w 5 minut.2.Następna głupota , niby wy macie mnie zniszczyć?Hahahaha to chyba zasługuje na Oskara w kategorii "Najlepszy żart wrestlera w historii" a wasz team na Oskara w kategorii "Najlepszy inaczej team wrestlerów na świecie".3.Za kilka dni pasy będą należeć do wrestlerów którzy na te pasy zasługują czyli do mnie pas WHC a pas WFW do Sydala.Nie podlizuje się Sydalowi tylko po prostu nie ma w tej chwili wrestlera oprócz mnie który zasługuje na pas więc wybrałem Matta.Jako , że choć jeden pas będzie we władaniu prawowitego mistrza nie macie szans na podwójne złoto.4.Najpierw chcecie aby Sydal do was dołączył a później go wyzywacie itd?To jest chore tak jak wasze głowy.5.Myślicie , że jak niby dołączy do was Byk Show to co?On się rusza jak Miz w łóżku (na You Tube jest filmik na którym Miz uprawia sex z Wadem Barrettem ponoć go Big Show rozesłał).

*Triple H znów chodzi po ringu i znów po kilku sekundach zaczyna mówić.*
Może powiem coś o jutrzejszym show.Pierwsza walka Undertaker Vs Kofi Kingston.Ta walka to totalny gniot.I tak Taker lub Kofi przegrają walkę o pas WFW gdyż jeden zwariował na ADHD a drugi miał już 1478239 operacji na kolano.Dalej HHH vs Christian.100% na zwycięstwko tego pierwszego.Kto obstawia , że wytrwa on ponad 3 minut?Tara Vs Natalya.Hmmm no niech będzie Natalya.Sydal vs Miz.Kto jest za Mizem który kochał się z Barrettem i nie ma teraz siły nawet ruszyć nogą?Black Vs Barrett.U Barretta to samo co u  Miza tylko , że Barrett kochał się z Mizem a nie ze sobą (choć ponoć czasem mu się zdarza .
*The Game bez przegnania schodzi z ringu i udaje się do swojej szatni.*


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#95 2010-12-20 18:27:38

NXS

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Backstage

We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it



W ostatnią niedzielę zdarzyły się dwie niebywałe rzeczy pokonałem Tylera Blacka a drugą rzeczą jest sprawa z The Mizem. Miz :
Po pierwsze  : nasz tag-team to już przeszłość przez to co zrobiłeś dlaczego ty jesteś taki pojebany? Ja chcę Ci pomóc a ty
to odrzucasz to się przeliczyłeś! Mam prośbę do Dennisa Rodmana abym dostał walkę z "Fucksome" The Mizem. Pierdol się
Miz bo ty jesteś do niczego przegrałeś z Mattem Sydalem który Cię rozniósł aż miło więc pamiętaj spotka Cię los Triple H bo walkę któa
chcę z tobą stoczyć jest walka w stypulacji extreme rules. gdy ja wygram jesteś moim sługą a gdy ty to nigdy nie wejdę Ci w twoją
zasraną gównem drogę. Myślisz że wygrasz kiedykolwiek ze mną? Pomyliłeś się i zacytuję teraz jak Michael Cole:
And i quolte: Spierdalać do Austrii truskawki zbierać!
Sam tam spierdalaj bo ty jesteś tylko mocny w gębie a w ringu nic a nic nie potrafisz i mówisz że masz umiejętności których
nikt nie posiada. To stań ze mną do walki i się przekonamy kto jest lepszy. Ty nigdy nie zdobyłeś żadnego trofeum normalnie bez pomocy
tj pas WWE pokonując Randy'ego Ortona. Ja nie zdobyłem żadnego trofeum bo jestem w świecie wrestlingu niecały rok ale moje
umiejętności pozwalają pokonać BEZ POMOCY Randy'ego Ortona w walce o mistrzostwo WWE. Bo wiesz gdy Cie zniszczę pozostanie
nam malutki Mizek bez swojego misiaczka Alexa Rileyego. Ze mną w składzie nasz tag-team miał jakieś szanse a teraz sam
niczego nie zdziałasz. Bo twoje "UMIEJETNOŚCI* Ci na to nie pozwalają. Przegrałbyś w walce np. z Kofim , UTK , a nawet z samym sobą
bbo jesteś za słąby a twój poziom walk zaniża poziom umiejętności zawodników World Federation Wrestling. Przy mikrofonir
jesteś kozakiem a na ringu nie umiesz pokazać zupełnie nic. Mam jeszcze dwie sprawy pierwszą do Triple H a drugą do Matta Sydal
And i quolte :"Barretta to samo co u  Miza tylko , że Barrett kochał się z Mizem a nie ze sobą (choć ponoć czasem mu się zdarza"
to zdanie to ty chyba z dupy wyjąłeś ! Barret kocha siię z mizem ! Raczej miz kocha się z Jericho nie ze mną. Wiem że Miz
to zjeba ale nie musiałeś mu tego co poczynia uświadamiać od razu tak walnąć z tak zwanego =mostu=. Sprawa do Sydala
and i quolte: "Weź się zastanów i nie wcieraj mi gówna w czoło po przeżuję Cię i wypluje ćwierć-inteligencie . Poczuliście się zbyt pewnie panienki ." staneliście w tej federacji, a już wdepneliście w gówno . Mówicie że jesteście potężni, deptałem po klockach które były bardziej potężne od was .
Ja nie proponowałem Ci przejścia do naszego BYŁEGO tag -teamu tylko poparłem Miza a i mówisz że wdeptałem w gówno. Może i masz
większe umiejętności ode mnie może i więcej walk wygrałeś niż PRZEGRAŁEŚ ale nie podniecaj się tym tak bardzo pewnie jeszcze
wiele walk wygrasz ale nie musisz tego tak bardzo szeroko przed wszystkimi ogłaszać bo nie KAŻDEGO to interesuje w
szczególności mnie to niezbytnio interesuje. Możesz sobie być WFW Chmapionem "Mattem Sydalem" ale w końcu polegniesz
ja też ale na razie nie wyzywaj mnie ani nie obrażaj bo jeśli chcesz możemy na najbliższej Sunday's night event zmierzyć się
nie o tytuł bo WFW Championship mnie nie  interesuje tylko WHC które i tak w końcu wygram bo już udownodniłem że jestem
dużo lepszy od Tylera Blacka. Po prostu chcę zwyczajnej walki z sędzią specjalnym The Mizem tylko na zwykłych zasadach ale w walce na
tylko last man standing match.Ten który wygra udowodni to że jest lepszy od drugiego i raz na zawsze pokaże swoją wyższość.
Pamiętaj przegrywjąc ze mną skompromitujesz się.

We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it

Offline

 

#96 2010-12-20 22:05:44

The Undertaker

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

8635475
Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Rey Misterio
Wrestler w WFW: The Undertaker

Re: Backstage

Na hali gaśnie światło i słychać dzwony... Phenom zmierza na ring.
http://www.pro-wrestling-america.com/images/The-Undertaker-Deadman.jpg
Witajcie ,moi fani! Dawno do was nie przemawiałem ,ponieważ ćwiczyłem w moim rodzinnym mieście - Houston w stanie Texas. Trenowałem tam z moim bratem Kane'm ,był tam jeszcze ktoś dla mnie bardzo ważny ,ale o tej osobie opowiem później. Na pewno znacie przysłowie "Trening czyni Mistrza" ,no i właśnie ten trening uczynił mnie pretendentem do pasa WFW Championship ,w piątek zawalczę po raz pierwszy o ten pas z Matt'em Sydal'em. On uważa ,że jest w tej federacji najlepszy ,a ja mam inne zdanie "Matt Sydal był najlepszy w tej federacji kiedy mnie w niej nie było" ,24 grudnia udowodnie to zdobywając tytuł mistrza World Federation Wrestling. Zrobię z  nim tak jak z moimi poprzednimi rywalami ,czyli zabiorę mu duszę i zmuszę go do odklepania po mojej koronnej akcji jaką jest Hell's Gate. Matt! Zdobyłeś ten pas w łatwej walce z HBK'em ,zapewniam cię ,że na Christmas Demolition przegrasz walkę i stracisz pas WFW. Co do twojej walki z HBk'em ,nie robi ona na mnie wrażenia ,ponieważ ja Shawn'a pokonywałem wielokrotnie i to ja zakończyłem jego karierę w WWE i dlatego podpisał kontrakt z tą federacją. Przed walką z HBK'em walczyłeś też The Ultimate Opportunist lub jak kto woli Rated R Superstar Edgem. Twoja wygrana z Edgem też nie robi na mnie wrażenia ,ponieważ znam go z WWE gdzie zdobywał pasy tylko dzięki swojemu śmiesznemu związkowi z grubą Vickie Guerrero. Walczyłeś także z nikomu nieznanym zawodnikiem ,który uważa się ,że jest lepszy od innych ,ponieważ jest bogaty i ma władzę. Ten zawodnik jest niedoświadczonym ,pyszałkowatym Meksykaninem ,który zwie się Alberto Del Rio. W tym czasie gdy ty pokonywałeś tych słabeuszy to ja mierzyłem się kolejno z największym atletą świata ,zabójcą legend i na koniec ze świetnym ,czarnoskórym zawodnikiem ,który zwie się Kofi Kingston. Najtrudniejszą z tych walk było starcie z Viper'em. Oglądaliście w tej walce dużo naszych koronnych akcji ,ostatecznie mój Chokeslam pozwolił odnieść mi zwycięstwo i zabrać duszę Ortonowi. Ty po tylu akcjach Ortona leżałbyś nieprzytomny na macie. Najłatwiejszą walką była walka z grubym Big Showem. Jestem pewny ,że ty w walce przeciw niemu uciekałbyś z ringu i próbował wykorzystać nieuwagę sędziego ,aby wygrać przez jakąś niedozwoloną akcję ,inaczej tego pojedynku byś nie wygrał. No i została do omówienia ostatnia moja walka. Tą walką była walka z lotnikiem z Jamajki. Ty też należysz do grupy lotników ,ale właśnie w tej walce udowodniłem ,że z lotnikami sobie świetnie radze. Gdy byłem nie obecny ,w federacji pojawił się jeden ,bardzo dobry zawodnik ,który przypomina mnie z młodości. Dlatego chciałbym z tym zawodnikiem walczyć wspólnie i zniszczyć mojego rywala z którym będę walczył na najbliższym PPV. Ten zawodnik w WWE wygrał pierwszy sezon NXT i założył grupę NEXUS ,która dominowała w tej federacji ,mowa tutaj oczywiście o znakomitym Wade'dzie Barecie. Wade! Czekam na twą odpowiedź dotyczącą Tag-Teamu. Liczę ,że będzie ona korzystna dla nas obu. Bylibyśmy najbardziej dominującym TT w historii tej federacji. Na początku mojej przemowy mówiłem o pewnym człowieku ,który jest dla mnie bardzo ważny ,to dzięki niemu osiągnąłem tyle w swojej karierze ,bez niego nie było by moich wygranych na Wrestlmeniach. O to...
Po tych słowach w budynku gasną światła ,a po chwili słychać dzwony ,z ciemności wyłania się czterech ludzi niosących trumnę...
http://ak2.static.dailymotion.com/static/video/329/191/25191923:jpeg_preview_large.jpg?20100929040253
...podeszli do ringu i postawili tam trumnę. UnderTaker podnosi wieko trumny z której wraz ze swoją urną wychodzi Paul Bearer... Undertaker kontynuuje speech ,a Paul Bearer wykonuje swój znany gest z urną.
...Paul Bearer. Ten Człowiek powrócił po to ,aby pomóc mi wygrać walkę o pas. Wiem ,że ten człowiek mi pomoże ,bo już kilkakrotnie pomagał mi zdobywać pas w WWF i WWE. Tego człowieka traktuje jak ojca. Jego urna daje mi przewagę nad rywalem. Tak ,więc Sydal nie ma żadnych szans ,aby opuścić Christmas Demolition jak mistrz World Federation Wrestling ,ponieważ Phenomen stanął na twojej drodze. Pamiętaj ,że jak coś sobie zaplanuję to muszę to wypełnić.

Rest in Peace Matt Sydal!


Deadman i Paul Bearer udają się do szatni.


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1n3Kbq4dBx-b1QMUqQggaR1u3ZzTYi9Fl7K-yf-K1iVclShWi http://i52.tinypic.com/15psf1y.jpg
Streak of The Undertaker :
Win - 3 [Big Show ,Randy Orton ,Kofi Kingston]
Draw - 0
Loss - 1 [Matt Sydal (title match)]

Offline

 

#97 2010-12-21 08:16:57

NXS

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Backstage

We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it



Chciałem rozmówić się z Undertakerem. Taker przyjmuję twoją propzycje tag-teamu bo wiem że we dwójkę ździałamy naprawdę wiele
gdy ty będziesz mistrzen WFW ja zostanę mistrzem świata wagi ciężkiej. Z taką siłą nikt w tej federacji nas nie zniszcze a może ktoś
jeszcze do nas dołączy? Bardzo bym tego chciał bo wtedy inni mogą pomażyć o zwycięstwie nade mną,Undertakerem. Wiecie o tym
i ja to wiem. Wy wszyscy tutaj zebrani boicie się mnie a także boicie się Undertakera. Ja jestem waszym koszmarem,snem którego
nie da się wymazać a więc see ya!
[Dałęm krótkiego posta aby zaakceptować tag-team.Taker to ty wybierz  nazwę i Finishery]


We walk alone
In the unknown
We live to win another victory
We are the young
Dying sons
We live to change the face of history so be afraid
It's the price we pay
The only easy day was yesterday
So hear our voice,
We have a choice,
It's time to face it

Offline

 

#98 2010-12-22 19:46:26

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: Backstage

`It's like you don't know if you're dreaming...
It's just so right...`

<Rozbrzmiał theme `It just feels right`. Na rampę wyszła mistrzyni Div - Lita. Powolnym krokiem szła w stronę ringu trzymając pas na ramieniu. Powoli wsunęła się na ring. Weszła na narożnik i uniosła pas wysoko, co zostało przyjęte ogromnym heatem.>

`I don't know what it is...
But it just feels right.`

<Zeskoczyła z narożnika i położyła pas na swoim ramieniu. Wzięła mikrofon od announcera. Rozejrzała się po publiczności i zaśmiała się. Gdy theme ucichł, zaczęła mówić.>


W nasze szeregi zawitały nowe divy.
Z jedną z nich miałam okazję już walczyć... I nad nią zwyciężać.
Z drugą nigdy wcześniej nie spotkałam się osobiście... Ale to nie przeszkodzi mi w tym, by ją pokonać.
Spójrzcie na to inaczej.
Kiedyś : Lita vs Victoria
Dziś : Lita
Jutro : Lita vs Natalya.
Co z tego wynika.? Lita, czyli ja, stanowię przeszłość, teraźniejszość i przeszłość kobiecego rosteru. To dzięki mnie Tara raczy Was, debili i innych idiotów, widokiem kaleczonego moonsaultu.
Moonsaultu, którego przede mną nie prezentowała żadna z kobiet. Wszystkie były cukierkowymi laleczkami. A teraz? Teraz wciąż macie okazję podziwiać mnie, esencję doskonałości, a także całą resztę panienek, które dążą to tego, by być mną.
<heat>
I co z tego, że buczycie? Co z tego, że wygwiżdżecie, popłaczecie? Doskonale wiecie, że to prawda! Nie zmienicie tego, że jestem tu najlepszą divą!

A Tara i Natalya... Cóż...
Obie stoczyły w niedzielę cudowną, pełną akcji, dynamiczną i zapierającą dech w piersiach walkę, którą miałam okazję oglądać na żywo. Nie wszyscy byliście tak zajebiści, by móc to zrobić, więc pokażę ją wam.
Szefie, odpal titantron!
<Na titantronie pojawiła się całość walki Natalya vs Tara. Lita najpierw roześmiała się, po czym zaczęła klaskać.>
Brawo, brawo, brawo! Wyśmienita walka!
A tak na poważnie. Co to, kurwa, miało być? WWE? Właśnie dlatego stamtąd odeszłam. Nie róbcie takiego gówna tutaj, okej?
Chociaż, oglądając to dowartościowałam się. Ten pseudo match dał mi do myślenia. I pomyślałam, że... Wciąż jestem tu jedyną divą dostarczającą rozrywki na poziomie!

Jedyną DIVĄ, bo skłamałabym, gdybym powiedziała, że jedyną osobą. Jest jeszcze jedna. Matt Sydal.
<heat.>
Mistrz WFW, już w piątek obroni swój pas po raz kolejny.
Będę oglądać tą walkę z zapartym tchem i kisielem [kiślem? Kurwa, jak to się odmienia? xDD] w gaciach. Bo każdy jego ruch podnieca mnie bardziej niż cała reszta rosteru.
Cyclorama... Mh...
<zamknęła oczy.>
Double Helix... Mmm...
<położyła dłoń na swoim podbrzuszu.>
Here We Go Driver... Och...
<przejechała dłonią w dół, po swoim łonie.>
Shooting Sydal Press.
<przesunęła palcami po... Wiadomo po czym. Publika zamarła zszokowana, po czym znów zaczęła buczeć.>
Znowu płaczecie.
<roześmiała się.>
To nie zmieni faktu, iż to my jesteśmy tu najbardziej dominującą parą. Dwie osoby, dwa pasy. Jeszcze chwila, a mój mężczyzna zdobędzie pas wagi ciężkiej, dodajcie sobie, ile pasów będziemy posiadać wtedy. O ile potraficie.
<odrzuciła mikrofon, po czym uśmiechnięta wyśliznęła się z ringu i wyszła z areny przy swoim themie.>


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#99 2010-12-22 21:18:03

 Edge

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

11880398
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 55
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Edge!
Wrestler w WFW: Edge!

Re: Backstage



Na hali rozbrzmiewa dawno niesłyszany theme, a my wszyscy wiemy , kto zmierza do ringu!

Paweł Borkowski : Spójrz Andrzej!
Andrzej Supron : To Edge!
Paweł Borkowski :   Tak jest Opportunista powrócił do federacji! Czy znowu skończy się na dwóch słabych walkach i odejściu?
Andrzej Supron : Wydaje mi się, że nie. Tamten czas dla Edge’a był zły, ale wydaje mi się, że już minął
Paweł Borkowski :   Zobaczymy co ma do powiedzenia

W międzyczasie Edge wszedł już do ringu i odebrał mikrofon od spikera. Publiczność przywitała go bardzo żywiołowo. Rated R Superstar jednak po chwili zaczął :

– Edge wrócił do WFW! Tak właśnie się stało i mogę wam powiedzieć, że będzie to temat dnia…tygodnia..miesiąca, a nawet roku. Możecie mi wmawiać, że moja przygoda z tą federacją zaczęła się wcześniej, jednak ja tamten etap wymazałem z pamięci i teraz wróciłem aby zdobywać mistrzostwa tej federacji. Hmm dobrym sposobem byłoby zunifikowanie pasów mistrzowskich w jeden, ponieważ wszyscy wiedzą, ze dwaj mistrzowie w tej federacji to za dużo. Przyda się tutaj jeden prawdziwy, porządny władca, który będzie panował przez bardzo , bardzo długi czas. Hmm pomysł dobry, lecz trzeba jakoś wprowadzić go w życie. Być może dostanę szansę walki o pas już niedługo… Kto wie? Być może dostanę jakąś łamagę na początek do pokonania? Być może.  Jestem ciekaw tego co mają dla mnie władze tej federacji. Czy widzicie we mnie przyszłego  mistrza? Tak wiem zaraz ktoś tu wyjdzie i nawrzuca mi , że nawet nie walczyłem a już chcę pas. Odpowiem już teraz żebyście się tutaj nie trudzili moi drodzy. Nie walczyłem, bo nie musiałem! Jestem idealnym materiałem na mistrza i każdy w tej federacji musi mi to przyznać. Jestem w stanie pokonać każdego z was. Od Kingstona po Sydala czy jak mu tam. Właśnie! Mistrzowie! Moi drodzy przyszedł taki czas, że WFW ogarnęły złe moce, których trzeba się pozbyć.  Obecni Championi to są jakieś żarty, zawodnicy z dolnej półki, którym udało się jakimś cudem zabrać pas prawdziwym jego posiadaczom. Nie… Czekajcie… WFW Championship od kiedy pamiętam nie miało dobrego Championa. Jedynie WHC przez długi czas trzymał jedyny solidny zawodnik tej federacji – CM Punk i to wszystko! Nie ma tutaj nawet pasów Tag Team, ponieważ nie ma żadnego Tag Teamu godnego uwagi. To wszystko błazenada i kompletny żart. Tyler Black! Tak ty! Zdobyłeś World Heavyweight Championship! Gratuluję, gratuluję. Dlaczego jednak zdobyłeś go w taki farciarski sposób pozostanie tajemnicą. Co się tak naprawdę stało z CM Punkiem, bo w ten wypadek jakoś nie chce mi się wierzyć. Przekupiłes go? Obiłes przed walką? No śmiało możesz się przyznać, bo w końcu jesteś mistrzem! Mistrzem, którego każdy bije jak tylko chce. Wade Barrett , Matt Sydal… Będzie lepiej dla Ciebie mistrzu jak zrzekniesz się pasa na przykład na moją korzyść. Wtedy przyjmę go i zapewniam Cię, że tak szybko Ci go nie oddam.  Podobają mi się te pasy, jednak są u niewłaściwych ludzi co można bardzo szybko i w brutalny sposób zmienić. To chyba tyle co miałem do powiedzenia o pierwszym mistrzu. Tyler życzę Ci powodzenia, bo będąc tak słabym zawodnikiem na pewno Ci się przyda.  Matt! Matt Sydal! To kolejna barwna postać w tej federacji! Jesteś… średnim zawodnikiem z niezłymi akcjami, jednak ten pas to na Ciebie o wiele za dużo. Nie dziwie się jednak, że zostałeś mistrzem, ponieważ nie miałeś żadnego godnego uwagi przeciwnika. Zabranie pasa Shawnowi było tylko formalnością. Jesteś mistrzem i wygrywasz kolejne starcia z tymi słabeuszami. Można powiedzieć że do tego czasu byłes najlepszym zawodnikiem w tej federacji! Tak tak nie przesłyszeliście się… Byłeś. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Edge wrócił do federacji! W tym momencie ty i twoje mistrzostwo schodzą na dalszy plan i stajesz się bezwartościowym mistrzem, który tylko czeka aż ktoś taki jak ja pokona go i zdobędzie pas. Zaczać unifikację od twojego pasa czy może od pasa Blacka? Ciekawe , jednak muszę się zastanowić. Wiesz Matt tak naprawdę chciałbym się z Tobą zmierzyć, jednak pewnie powiesz, ze to niemożliwe, że nie jestem godny walczyć z mistrzem. Mam gdzies takie gadanie i mogę śmiało orzec, że jeśli tak powiesz to po prostu boisz się mojego lekarstwa , które aplikuje każdemu mojemu przeciwnikowi. Zapamiętaj… SPEAR!!! Jest lekarstwem na wszystko!
Pozostały jeszcze dwie osoby, o których chciałbym co nieco wspomnieć. Pierwsza z nich przyprawia mnie o mdłośći gdy tak bardzo się z niej śmieje. Tak tak… To ty Undertaker! Ile jeszcze razy będziesz przychodził do kolejnej już federacji i chciał nas wszystkich zastraszyć głupią gadką o swoich mocach? Jesteś już stary i dobrze o tym wiesz. Nie masz już tyle sił co kiedyś i każda następna walka może zakończyć się dla Ciebie poważną kontuzją. Ty jednak nic sobie z tego nie robisz a w dodatku ostatnio powstał jeden z najgłupszych Tag Teamów jakie widział ten świat. The Undertaker i Wade Barrett brawo! Dobraliście się idealnie. Głupi dziadek, który myśli, ze jeszcze może… walczyć oraz Blada Twarz z Anglii , która po  dowartościowaniu się po pokonaniu słabego mistrza od razu uciekła do silniejszego od siebie staruszka. Team łamag, debili i słabych zawodników. W sumie chętnie w swoim debiucie zawalczyłbym z wami w Handicap matchu, jednak wiem, że nasz kochany General Manager nie będzie na tyle kochany żeby się na takie coś zgodzić w obawie o wasze bezpieczeństwo. Dead Man? Nie przetrwałbyś kolejnego Speara w moim wykonaniu, dlatego radzę Ci uciekaj ode mnie gdy tylko mnie zobaczysz. Dostałeś szansę walki z Sydalem? Możesz być pewien , że będę ją oglądał jako że na PPV nie mam nic do roboty. Możecie być pewni, że na Christmas Demolition usłyszycie i zobaczycie Edge’a tryumfującego nad jednym z was marni zawodnicy całego rosteru. PPV to dobra okazja na pokazanie całemu światu waszych słabości. Zbliżają się święta, więc powinienem być dla was miły i oczywiście będę. Jeżeli każdy z was chce 24 Grudnia otrzymać prezent ode mnie to proszę bardzo! Każdy z was w nagrodę za to czy byliście grzeczni czy nie dostanie ode mnie Spear’a! Życzę wam powodzenia! Ostatnia osóbka na której skupię swój wzrok i o której powiem kilka zdań. Lita! Hmm tak miło będzie Cię znowu zobaczyć razem w federacji!  Niestety zwąchałaś się z Sydalem. Niestety… No ale cóż każdy błąd da się naprawić prawda? Wiem, że mądra z Ciebie kobieta i prędzej czy później odejdziesz od takiego zawodnika. Może stanie się to już w Wigilię? Gdy straci pas to stanie się bezużyteczny? Hmm to by było do Ciebie podobne , jednak ja nie zdecyduje za Ciebie. Jeszcze raz powiem, że to miłe znów z Tobą pracować. Jesteś jedyną osobą, której nie poczęstuje Spearem w te święta. Czy wyjdę tu jeszcze do was przed świetami? Nie wiem. Pozostaje mi jednak życzyć wam wszystkim Wesołych Świąt! Spotkamy się na PPV!


Po raz kolejny rozbrzmiewa znany wszystkim dobrze theme „Metalingus” a Edge wykonuje swój taunt i odrzuca mikrofon. Przechodzi przez liny i tyłem wraca na backstage

http://www.wrestlingsuperstars.org/wp-content/uploads/2009/06/edge1.jpg

Następne widzimy idącego korytarzem Rated R Superstara, którego zaczepia jeden z reporterów :


Reporter : Edge! Mógłbyś odpowiedzieć mi na pare pytań?
Edge : Myślę, że nie będzie z tym większego problemu
Reporter : Wiele spekulacji towarzyszy twojemu powrotowi do federacji. Czy naprawdę chcesz zunifikować oba pasy mistrzowskie?
Edge :Widać, że nie słuchasz kiedy mówie. Przede wszystkim muszę skupić się na odebraniu jednego z pasów tym śmiesznym mistrzom. Kolejna walka to tylko kwestia czasu i zostanę pierwszym Undistuped Championem w WFW
Reporter : Kogo wybrałbyś jako pierwszego rywala? Twój ponowny debiut z pewnością chciałbyś zacząć wygraną.
Edge : The Undertaker i Wade Barrett a jeśli nie na raz to może jeden z nich. Śmieszy mnie ich zachowanie i ten cały Tag Team. Chciałbym im pokazać prawdziwą siłę w tej federacji. Oni nie nadają się do niczego. No może Barrett pokonał Blacka, jednak i tak jest słabszy od Takera
Reporter : Będąc w WWE zawsze miałeś wielu wrogów i po tej przemowie może Ci też ich kilku przybyć. Często też miałeś sprzymierzeńców : Randy Orton, Christian czy Chris Jericho. Czy zdołałeś już zaprzyjaźnić się z jednym z tutejszych zawodników?
Edge : Cieszę się z ponownej współpracy z Christianem. E&C… to były czasy. Uważam jednak, że ponowne zakładanie Tag Teamu to tylko strata czasu. Muszę się skupić na sobie.
Reporter : To wszystko. Dziękuje za wywiad
Edge : Niech Ci służy

Edge spokojnie odchodzi korytarzem. Wkrótce otwiera drzwi , wchodzi do szatni i zamyka ją a kamera jeszcze przez dłuższą chwilę pokazuję gwiazdkę, na której napisane jest : EDGE


Streak of The Rated R Superstar Edge :

1 Zwycięstwo
1 Remis
0 Porażek

Offline

 

#100 2010-12-23 09:05:37

masterpiece

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 8
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Chris Masters,Evan Bourne
Wrestler w WFW: Chris Masters

Re: Backstage


*Nagle słychać jakiś dziwny theme*
Andrzej supron:Co to za dziwna piosenka?
Paweł Borkoowski:Mam wrażenie ze ją już gdzieś słyszałem!
*Chris masters po rampie wchodzi na ring*
*Gdy przechodzi obok fanów wyciągają oni ręcę aby się z nim przywitać ale on ich wyzywa i wchodzi na ring*

Ej noo,co wy sobie myślicie? że ja jestem wasza zabaweczka? O nie nie nie nic w tym stylu może i w World Wrestling Entertainment ale nie tutaj!
Ja nie jestem do tykania! Dobra dość gadani z głupkami. Teraz czas na moje przyjście do World Federation Wrestling! Nie przychodzę tu na ring
aby powiiedzieć ile dokonam w tej federacji. ile zdobęde pasów ile razy wygram walkę jest mi to nie potrzebne bo wy sami wiecie ile ja tu dokonam!
Chciałbym teraz coś powiedzieć o moich "KOLEGACH". Na początek dajmy takiego Barretta. Nic nie umie a się przechwala no może pokonał
jakiegoś tam Blacka w jakąś tam niedzielę ale po co on się tak tym chwali? Po to aby zaimponować takiemu staremu Undertakerowi? Barrett
może Undertaker to twój boyfriend? A może ktoś więcej? Tak czy inaczej nie lubie Cię ani undertakera a wasz Tag-Team jest tak jak powiedział
Edge jest najgorszy na świecie bo  i tak nic nigdy nie zdobędziecie ani ty WHC ani tym bardziej Undetaker WFW championship bo nie jesteście
tych pasów warci. Teraz powiem to co powiedział Barrett "Taker przyjmuję twoją propzycje tag-teamu bo wiem że we dwójkę ździałamy naprawdę wiele
gdy ty będziesz mistrzen WFW ja zostanę mistrzem świata wagi ciężkiej. Z taką siłą nikt w tej federacji nas nie zniszczy" nikt was nie zniszczy ja
bym was dwóch pokonał nawet w Strap Matchu! Bo utk+barret=dupa wiedzieliśce o tym? Bo ja to wiem odtąd odkąd tu jestem"wielki heelheat"
i nie mogę uwieżyć jakie walczą tu debile undertaker i barrett to jedno a drugie to np. Jericho Który chyba przeszedł na emeryturę bo go dawno
nie widziałem. Ale wy fani macie powód do zmartwień: wasz Chrisek na pewno nie będzie hall of famerem bo nie pokazał tu zupełnie niczego.
Jeszcze jednym takim debilem jest Christian - Kolejny zjebany Canadian. Widzieliście go może ostatnio? Bo ja go nie widziałem z 3 tygodnie
jak powiedziałem jest on kolejnym debilem który jak by ze mną walczył oberwał by full nelsona czyli mój finisher master-lock po którym
by się nie pozbierał podrzadny względem czyli umysłowym , psychicznym i fizycznym. Jeszcze kilka słówek o Barrecie Wade jak myślisz
że jakw World Wrestling Entertainment założyłeś Nexusa to Ci coś daje? Ciebie pokonałby MVP bez żadnego problemu playmaker i po tobie
przegrałeś bye-bye debilu! wkrótce przstaniesz być wielkim Wadem Bsrretem który kryje się za Undertakerem pretendentem do pasa
mistrzowskiego WFW. Taker po co się łudzisz że dzisiaj wygrasz z Mattem Sydalem? Sydal po pierwsze jest od ciebie młodszy po drugie lepszy
a po trzecie bardziej utalentowany czego nie można powiedzieć o tobie nędzny staruchu! Na razie nie możesz wygrać z Sydalem bo Ci się
to nie uda przez twoją upierdliwość i brak umiejętności. Dobrze Sydal mówiłeś ze Barrett wdeptał w gówno i miałeś całkowitą rację mam
dla Barreta propozycję a byśmy zmierzyli się w walce Extreme Rules na następnej gali Sundays night Event jeszcze poproszę o to generalnego
managera  - Dennisa Rodmana. I wtedy zobaczymy kto jest lepszy od kogo. I pamiętaj Wade mówię to wszystko dla tego bo ty jesteś nawet
niezłym zawodnikem ale pamiętaj ze ze mną jak i z innymi zawodnikami nie MASZ ŻADNYCH SZANS w uczciwej walce ze mną. Po prostu
żadnych ale to żadnych szans. Możesz sobie tylko o tym pomażyć. Gdy z tobą skończę będziesz tylko siedział z rozdziawioną twarzą patrząć
na mnie i moje umiejętności których na tobie użyłem. Pamiętaj w żadnym miejscu w tej federacji nie jesteś bezpieczny i żaden Nexus czy
inny Undertaker Ci nie pomorze bo wszyscy Twoi przyjaciele boją się mnie jak i boją się triple h'a,chrisa mastersa,tylera blacka,matta sydala
i wszystkich innych ty maszswoich przyjaciół w wwe a mianowicie : Yoshiego Tatsu twojego best frienda from wwe, i oczywiście jasia cene!
Jaś to twój wierny kompan tak? On Ci pomaga? Wiem o tym ty tylko Udawałeś że go nie lubisz! On cię nadal kocha Barrett posłuchaj!

*Chris wyciąga dyktafon w którym jest nagrane jego mp3 - głos Johna Ceny tam słychać to nagranie mam od kolegi*
*uuu....wade....uuu.....mocno.......lżej.......iiiiiiiii.....uhuhuhuhu.......pffffffffffff.....aahaaa*
*chris Masters Staje na narożniku i robi swoją pozę na którą większość fanów odpowiada buuuczeniem*

Ostatnio edytowany przez masterpiece (2010-12-23 12:27:20)


3:16 : Attitude generation fucks!

Offline

 

#101 2010-12-23 09:45:18

 sydalsztajn

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

25244096
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Wrestler w WFW: Matt Sydal

Re: Backstage

Gong, na sali zapda ciemność i da się słyszeć cheer ze strony publiczności

Drugi gong i na ringu stoi Undertaker tyle że dużo mniejszy i ubrania z niego zwisają

Sydal zrzuca z siebie płaszczi kapelusz po czym bierze mikrofon i przy ogłuszającym heel heacie rozpoczyna monolog

No cóż, nie każdy musi się mieścić w te szmaty, ale żebyście zobaczyli wasze miny . Ahaha, ja nie mogę, padłem . No ale dobra, pogadajmy o mnie, wielu ludzi, w tym przedmócy, osądza mnie że nie miałem godnego przeciwnika i ja.. się z tym zgadzam! Jednak nie zgadzam się z wami w drugiej kwesti, wy też nie jesteście godnymi przeciwnikami i nigdy nimi nie będziecie . Mój streak wynosi jakieś 6-0 czy 7-0 i nigdy nie zostanie przerwany . Undertaker, wymieniałeśswoich "wielkich" przeciwników - Big Show, Randy Orton i Kofi Kingston . Ja nawet nie pamiętam z kim walczyłęm bo wszyscy są tak słabi . Nie jesteś, ani nieumarły, ani straszny, ani potężny . Twoje legenda powstałą pewnie przez to że podczas walki zgasło światło i ktoś walnął w gong , a ty się poślizgnąłeś i wpadłeś pod ring, a wtedy światło się zapaliło . Tak oto rozpracowałem kolejną zagadkę. Dlatego Taker, nie chcę zbytnio z tobą walczyć bo jestem profesjonalnym wrestlerem , a nie klaunem który bawi się w elektryka . Jeśli myślisz że bym przed tobączy Big Showem uciekał, to zobacz sobie moje poprzednie walki i powiedz mi gdzie ty tam widzisz uciekanie ? Albo wiesz co? Nie rób tego i oszczędź sobie czasu i kup jakieś bandaże na żebra, bo kiedy już wykonam Ci Shooting Sydal Press, gwarantuję że będzie bolało . EH, Niestety teraz muszę się odnieść do takiego jednego co ma lekarstwo na wszystko, a raczej tylko mu się wydaje że ma lekarstwo na wszystko . Nie idioci ! Nie lekarza! Chodzi o Edga! The Rated R Superstara! The Ultimate Opportunista! I kogoś kto jeśli zmierzy się ze mną to polegnie tak jak wszyscy przeciętniacy . Twoje lekarstwo nie działa Edge! Może dlatego że jestem zdrowy, ale tobie chyba przydałaby sięmała Cyclorama, może dzięki temu odzyskałbyś rozum i nie pchał się ze mną do walki . No, a pozatym podnieciłbym Litę . Anyway, nie zdołasz przerwać mojego streaku i nie dasz rady odebrać mi tytułu mistrzowskiego WFW . Bo to jest moje podwórko . Możesz ty tylko zaakceptować, ale nei zaakceptujesz bo jesteś idiota i to jest twoja wspólna cecha z The Undertakerem . Macie jeszcze jedną, wspólną cechę - zarozumiałość, no i w sumie jeszcze jedną - uważacie że miałem słabych przeciwników . Na PW10 ciągle góruję i to się nigdy nie zmieni, mam jako kobietę mistrzynię div WFW, Sam jestem mistrzem WFW, jestem bez porażki, ani jednej, moje akcje zachwycają wszystkich, jestem przystojny i seksowny, jestem też sprytny i mam gadane . Wskażcie mi chociaż jednego zawodnika który ma chociaż jedną z tych wszystkich cech ! Tak ! Chociaż jednego ! Nie wskażecie bo takiego nie ma! Wasze speeche mówią jacy to w yjesteście dobrzy i silni, ale sprawdźcie się ze mną na ringu ! Już nie będziecie tacy twardzi, bo tak jak wy mówił każdy który potem poległ  w walce ze mną . No dobrze . Przejdźmy do kolejnej rzeczy, Christmas Demolition jak sama nazwa wskazuje , odbywa się podczas Świąt Bożego Narodzenia, szkoda tylko że jestem ateistą i nie wierzę w Świętych więc powiedzcie mi co do cholery ma znaczyć - "Special Guest Referee - Santa Claus", wy sobie ze mnie jaja robicie, nie dość że marnujecie mój czas żebym rozłożył jakiegos cieniasa na Święta, podczas gdy wolałbym się zabawiać z Litą, to każecie mi jeszcze żebym ten spaślak sędziował . Komedia . Może The Undertaker w to uwierzy, ale nie ja, chociaż biorądz pod uwagę jego sposób bycia to pewnie się roztopi podczas wyjścia na arenę . No ale uwaga! Sprowadziłswojego tatusia! Paula Berrera! Eh, tak to ten z urną! Zawsze mnie zastanawiało co w niej jest, raz daje mu moc, a raz mu ją odbiera . Pewno przy dawaniu mocy to węgiel, a przy odbieraniu to woda święcona . Chociaż ja zawsze podejżewałem że Paul do niej narobił i w ten sposób jest napromieniowana, niestety nigdy się tego nie dowiem i nie rozwiążemy tej pasjonującej zagadki . Tak samo nie rozwiążemy zagadki kto Edga przywrócił do WFW . NIE rozumiem kto zatrudnia takich nieudaczników . Może i nie chce wiedzieć . Jeszcze bym gościa pobił, ALe trzeba jeszcze pogadać o takim jebnym, tzn. jednym gości który sięzwie Wade Barrett, człowieku, ogarnij się, najpierw się przechwalasz, zakładasz Tag Team z Mizem do którego mnie zapraszasz, następnie mnie wyzywasz i mówisz że Miz jest lepszy, a pokonałęm go bez prblemu, następnie rozwiązujesz z nim stajnię i przechwalasz sie że wygrałeś z kimś kto nigdy, ale to nigdy nie wygrał walki, a pas dostał walkowerem, o czym my tu mówimy ? Masz się ogranąć albo Ciebie też rozwalę . Przy okazji chciałbym wytypować kto wygra jakie walki jak to większość z was robi, no ale nie wiem kto z kim walczy, bo interesuje mnie tylko moja walka i upokożenie Takera na światową skalę, zresztą spójrzcie na twarz tago umarlaka, on sam siebei ośmiesza z tym bladym makijażem, zupełnie bezgustny . Beztalencie jak się patrzy i zostanę jeszcze teraz troszkęprzy jego temacie . Mam do Ciebie bardzo ważną sprawę , nie mów o swoich wygranych bo ssiesz totalnie i zassiesz na Christmas Demolition bo mierzysz się ze mną, no bo w końcu kto nosi tytuł mistrza WFW . Taker, nie przechwalaj się teraz swoimi Wrestlemaniami bo ja mam do tego idealną piosenkę . Ekhem! Cisza tam na trybunach bo jak podejdę to nie będzie tak śmiesznie! Zaczynam !

Ale to już było !
I nie wróci więcej!
Wrestlemania się skończyła!
Choć Takera chce tam zostać jakieś serce!

Dziękuje wam! Byliście wspaniali! Co ja gadam, byliście do dupy, ale chciałem żeby chociaż raz w życiu było wam miło, no ale trudno . Taker! Pokonałeś Michaelsa, jak to mówisz - parę razy, tak samo on Ciebie, no ale głupi ludzie nie przyznają się do błędów . Naprawdę mi Cię żal Taker .  Może nie będę Ci sprawiał tak wielkiego bólu w walce, pobiję się tylko troszeczkę, a potem .. Nakopie Ci jeszcze trochę . Tatuś nei będzie z Ciebie dumny Taker, będzie zawiedziony że ma syna nieudacznika, twoja przegrana ze mną pozostawi więlką ryse na twoim życiorysie . Jako grabarz powinieneś kopać doły i nieść trumny, a nie mierzyć się z kimś komu nie dorastasz do pięt . Tyle miałem wam wszystkim dzisiaj do powiedzenia, a ten speech to tylko początek, zobaczycie wszyscy że to co dzisiaj powiedziałem, zdarzy się naprawdę ,wyślę Takera Do piekła, a Edga do szpitala . On nie jest drapieżnikiem . Ja nim jestem, Edge nie jest też kontrowersyjną gwiazdą, znowu ja nią jestem . Mój streak będzie dłuższy niż ten Undertakera i bardziej kontrowersyjny niż ten Edga  . Wiec wszyscy się strzeżcie bo na Christmas Demolition , do waszych drzwi zapuka Sexiest Man Alive - Matt Sydal !!!  Który speechami Edga, Udnertakera i reszty tej chołoty, podciera sobie tyłek .Peace frajerzy ! Czas na wywiad .


Wielki heel heat

Do Matt podchodzi przestraszony Josh Matthews

[MS] - Spokojnie, nie będę Cię bił .

[JM] - No dobrze . Czy powiesz nam coś więcej na temat twojego "streaku" ?

[MS] - Co tu dużo mówić, wszystko powiedziałem wcześniej, nie mam zamiaru przgerywać w tej federacji ani razu . I nie zdarzy mi się to bo przeciwnicy nie dorastają mi do pięt .

[JM] - Jakie masz plany na Christam Demolition?

[MS] - Nie mam planów, przeciwnicy nie są tego godni, nie radze im przekraczać lini na której stoją, bo to może się skończć ostrym dyżurem .

[JM] - Dziękuje, tu był WFW Champion - pan Matt Sydal .


[Matt Striker] - Jak udało Ci się przeprowadzić z nim wywiad .
[Josh Matthews] - To bardzo zrównoważony człowiek .

Kamera pokazuje jak Matt Sydal wyrywa dziewczynce figurkę The Undertakera i ją niszczy po czym wychodzi z sali przy swoim themie i heel heacie

[Josh Matthews] - No cóż ..

Ostatnio edytowany przez sydalsztajn (2010-12-23 12:40:17)

Offline

 

#102 2010-12-23 10:08:27

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Triple H z młotem oraz butelką wody wchodzi przy swoim themie na ring i widać , że ma coś ważnego do oznajmienia dla całego WFW.*
http://4.bp.blogspot.com/_2Nz9yBocSpM/SALlSmFNpMI/AAAAAAAAAJ4/QcAhcCUVmPY/s400/Triple_H_381638a.jpg
Tradycyjnie już witam wszystkich wieśniaków zgromadzonych na trubunach![hell hate]Do WFW przybywa coraz więcej nowych zawodników lecz co raz to gorszych.Chris Masters.Co to ma być?Gość który rusza swoimi piersiami gdzie popadnie?Ten twój finisher to zwykłe dno.To chyba wystarczy i tak tu dużo nie zdziałasz.Mówisz , że Undertaker nie ma umiejętność a sam masz taki co Big show czyli krótko mówiąc zerowe.Dużo się dzieje w WFW a jedym z zaskakujących wydarzeń było zerwanie nowej pary wrestlerów czyli Barretta oraz Miza.Jak widać Barrett nie umie znależć dla siebie odpowiedniej partnerki więc wyszukał tym razem Undertakera.Nie będę prawi kazań o tym , że chowa się on za silniejszymi itd.Prawdę mówiąc zrobił on dobry ruch.Barrett to nawet dobry wrestler , a Undertaker jest dość silny więc mogą coś tam razem zdziałać.Phenom przez wiele lat rządził niepodzielnie na WrestleMani oraz w całym WWE.Ma on niepowtarzalne doświadczenia za to Barrett to nowa i świeża gwiazda.Nie chcem im dalj słodzić lecz po prostu muszę wszystkim uświadomić coś bardzo ważnego.Phenom ma swoje lata więc już w pojedynkę wiele nie zdziała za to Barrett jako młody i niedoświadczony zawodnik potrzebuje treningu z doświadczonymi wrestlerami którzy umieją dobrze ocenić swoją sytuację.Koniec gadania o nich razem wziętych.Teraz czas na omówienie ich oddzielnie.Barrett ma chrapkę na pas WHC.Wade widzisz ile jaki świetny zawodnik jest teraz pretendentem do tego tytułu?Tak, ja King of Kings Triple H!Nie masz zszans się przebić.Za to ty Taker nie masz szans pokonać Sydala.Jest on u szczytu kariery a ty masz prawie 50 lat do tego miałeś 4534 operacji na kolano oraz 65435 operacji barku.Jedno przykładowo Pedigree i kontuzje masz na 100%. Podsumowując razem coś tam możecie zdziałać lecz osobno nie macie jakichkolwiek szans.Teraz pora na prawdziwego wrestlera czyli mnie!Coraz bliżej święta a tym samy pora na mistrza świata który nie przegrywa za każdym razem.W niedzielę zobaczycie mnie tryumfującego nad nieprzytomnym Tylerem Blackiem.Wzniosę do góry pas który będzie miał godnego siebie posiadacza.Tyler musi poczuć prawdziwy ból więc proszę o zmianę stypulacji tego pojedynku na hardcorowy.Proponuje Unsanctioned Match!Czyli , że federacja nie bierze odpowiedzialność za to jak daleko posuną się wrestlerzy w tym przypadku ja oraz Tyler!Do tego dodatkiem będą druty kolczaste zamiast zwykłych lin a wszystkie przedmioty których będziemy mogli użyć przyniosą fani WFW![na trybunach wielkie zdziwienie tak hardcorową stypulacją walki]Co ty na to Denis?Zgadzasz się czy może stchórzysz w obawie o swojego mistrza wagi ciężkiej?Powtórzę zasady walki jeszcze raz:
-federacja WFW nie bierze odpowiedzialności za to co zrobią wrestlerzy
-zamiast zwykłych lin ring otaczać będzie drut kolczasty
-wszystkie przedmioty przez nas użyte przyniosą fani.
No i jak?Podoba się?W nazwie gali jest Demolition więc tak będzie!W niedzielę o wszystkim zadecyduje destrukcja!Tyler.Przygotuj się na zniszczenie oraz na Pedigree!Zaraz złożę w biurze GM prośbę o zmianę stypulacji.To może być koniec twojej kariery Tyler o ile nasz GM się zgodzi.Rodman chcesz destrukcji i hardcoru?To zatwierdź moją prośbę!


*The Game bez pożegnania z fanami schodzi z ringu lecz zaczepia go Josh.*

J:Witam.Chciałbym zadać kilka pytań.
HHH:Tylko szybko.
J:Widać , że nie obawiasz się starcia z Tylerem.
HHH:A czego miałbym się bać?Gościa który fartem odebrał pas i przegrywa walkę za walką?
J:No tak... a czy nie wygrałeś zbyt hardcorowej stypulacji?Fani mogą przynieść co tylko chcą np.żelazka,talerze,szklanki, mikrofalówki,odkurzacze itd.
HHH:Ale to ma być masakra!O to chodzi.Chcę go zniszczyć tak aby wylądował z szpitalu.
J:Bardzo groźna może być to walka lecz wcale może do nie dojść z powodu GM który może nie zgodzić się na takie zasady.
HHH:To byłby akt tchórzostwa o obawy o swojego mistrza i o jego zdrowie jak i o te dzieciaki na widowni.
J:To chyba na tyle.Dziękuje za wywiad.

*Triple H odszedł w kierunku biura GM WFW.*


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#103 2010-12-23 12:09:53

John Cena

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Backstage



Rozbrzmiewa wszystkim dobrze znany theme. Publiczność odpowiada na to ogromnym cheerem , jednak zawsze da się gdzieś słyszeć przyjemne „Cena Sucks”! John uśmiechnięty w swoim stylu znajduje się w ringu i wyrzuca swoją czapkę fanom. Muzyka przestaje grać i The Champ może zabrać głos :

- Na sam początek chciałbym powitać wszystkich fanów zasiadających dzisiaj w tej hali *cheer* Bardzo się ciesze, że mogłem dołączyć do szeregów tej federacji i już wkrótce zmierzę się z najlepszymi zawodnikami świata. Tak… Undertaker, Sydal, Black , Abyss, Edge, Triple H… Z wieloma z nich miałem okazję już walczyć i czasami wychodziło to na plus a czasami kompletnie odwrotnie.  Jak jednak wszyscy wiecie nigdy się nie poddaje i po każdej nawet porażce podnoszę się i idę dalej, a kolejne starcia kończą się tylko moimi zwycięstwami. Niestety znajdą się i tacy, którym nie spodoba się mój styl walki, moje zachowanie i reszta, lecz muszą się z tym pogodzić, ponieważ w bezpośrednim starciu i tak wtedy wychodzą jako pokonani.  John Cena nie przybył do federacji żeby walczyć z podrzędnymi zawodnikami. Moim celem jest zdobycie mistrzostwa, dlatego też muszę pokonać albo Tylera Blacka albo Matt’a Sydala. Muszę przyznać, ze ten drugi jest dużo bardziej wartościowym przeciwnikiem i nie ukrywam, ze to z nim chciałbym się bardziej spotkać. Jesteś niepokonany jak na razie – Gratuluję! Na każdego jednak kiedyś przychodzi pora. Popatrz, mnie też jeszcze nikt w tej federacji nie pokonał !  Nie jest to jednak teraz aż takie ważne, ponieważ przychodzę w innej sprawie. Muszę zadebiutować i to jak najszybciej, ponieważ jeśli chcę zdobyć pas to musze zostać szybko pretendentem. Chris! Chris Masters! Tak do Ciebie mówię. Słuchaj mój drogi, kompletnie nie wiem o co Ci chodzi. Puszczasz jakies idiotyczne nagrania niby w których ja występuje. Nie przesadzaj, aż tak bardzo nie musisz się ponizać. Wade’a nienawidzę najbardziej na świecie, więc twoje nagranie jest idiotyczne i każdy kto jego odsłucha Cię wyśmieję. W dobie komputerów można bardzo łatwo zmienić głos w nagraniu i kto wie? Być może to nie ja byłem uczestnikiem tamtego zajścia tylko ty Chris? Wiesz, jeszcze jedno przemawia za tym, ze to byłeś ty : Skąd miałbyś takie nagranie na swojej MP3? To bardzo zastanawiające. Puszczając ten „kawałek” ośmieszyłeś sam siebie i pokazałeś prawdziwą naturę. Widzisz Chris! Nie boję się Ciebie i nie boi się Ciebie też żaden szanujący się zawodnik WFW. Wiadome jest, że Wade mimo, że go nienawidzę pokonałby Cię z łatwością. Przegrałbyś także z wyśmiewanym przez Ciebie Yoshim Tatsu. Naprawdę radzę Ci następnym razem pomyśleć zanim coś powiesz. Nie jesteś ani dobry w ringu , a przy mikrofonie tylko się ośmieszasz. Szkoda mi Ciebie . Zostawiłbym Cię w spokoju, gdyby nie to że mnie obraziłeś. Tego niestety wybaczyć Ci nie mogę i już chyba wiem, kto będzie moim pierwszym przeciwnikiem w tej federacji! Chris co ty na to?! Na PPV zapewne nie dostaniemy już szansy, ale może następna gala po niej? Z resztą obrażając mnie sam wydałeś na siebie wyrok więc odmawiając teraz pokazałbyś swoją prawdziwą naturę tchórza. Zapamiętajcie wszyscy. Mistrz jest tylko jeden, a tym mistrzem jestem ja! Nie jakiś Black czy Sydal, którzy wmawiają sobie jacy to oni nie są. Popatrzcie na siebie a następnie oceniajcie innych. Chris! Twoja dobra przyszłość w federacji skończy się szybciej niż się zaczęła!!!

John odrzuca mikrofon i tauntuje w soim stylu. Następnie odchodzi na backstage przy swoim theme


http://i.pinger.pl/pgr271/6f0f0ace0028c5e24cbd5951/John-Cena-john-cena-14792457-371-475.jpg


The Champ Streak : 0-0-0

Offline

 

#104 2010-12-23 12:18:56

Seth Rollins

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

18169297
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 38
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: John Cena
Wrestler w WFW: Tyler Black

Re: Backstage

*muzyka Tylera*
Witajcie ludzie , dawno mnie tu nie było , wiecie muszę trenować na Destruction , na którym będę miał niezwykle trudne zadanie , bo przeciwko mnie staną nie byle kto bo największe gwiazdy federacji , ale ja sie nie boję , bo kogo ? Z Tryplakiem mój streak w pojedynkach z nim wynosi 2-0-0 , więc jestem lepszy ,  poza tym, uważam , że HHH nie pokaże nic ciekawego , ale zobaczymy. Poza tym czekam na powrot cm punka by udowodnić ze jestem lepszy!CM Punk źle podchodzisz do spraw alkoholu i różnego rodzaju używek. Chciałbym Cie uświadomić , że wina nei jest alkohol tylko ludzie , ktorzy go sporzywają - ludzie bez wyobraźni , którzy zasiadają za kierownicą po spożyciu alkoholu , przywołałeś tu jakieś tam statystyki na ten temat zgodzę się z tym , że nie jest to dobre zjawisko , ale nie możesz narzucać ludziom swojego stylu życia bez takich używek. To ich życie , nie możesz o nim decydować.
Oczywiście możesz tutaj propagować swoje idee , ale powiedzmy sobie szczerze kto będzie słuchal takiego pajaca jak ty. Większym problemem niż ludzie którzy spożywają alkohol a jest ich 99% dorosłego społeczeństwa spożywa alkohol , ale tylko kilka % jest na tyle głupich , niedouczonych i nie posiadających wyobraźnie żeby na przykład siadac za kierownice , tyle że ten % ludzi do popełniania takich głupot nie potrzebują alkoholu , tymi ludzmi są gangsterzy , rozbójnicy  , bandyci  , złodzieje , którzy okradają mordują nasze drogie Amerykańskie społeczeństwo. Jednym z takich bandytów jestes TY CM punk - , Chciałbym cię uświadomić że nikt nie bedzie słuchał bandyty. Nie jestem zwolennikiem używek, ale jeśli istnieją ludzie ktorzy tak kierują swoim losem że stykają się z nimi to ich sprawa i powinienes to zrozumieć. Nie mogę też zrozumieć jak można sobie odmówić odrobinki wina z jakiejś okazji albo kufelek piwa z kolegami , ale to co poweidziałem dziala tez w drugą strone więc nie będę cię namawiał do spożywania alkoholu , tylko zaakceptuje , żę chcesz odbyc żywot nudny , bezpieczny , bezstresowy i bezalkoholowy. Ale nie sądzę żebyś jakikolwiek człowiek chciał odbyć takie życie no ale skoro chcesz...wracając do Triple H-
Jestem zdenerwowany i oburzony tym co robi HHH , zachowuje się jak zwykle jak stary cham. Zhańbił całą federację, postawiając tutaj przenośny bar. Jestem naprawdę oburzony tym i podejmę wszelkie kroki aby zakonczyc twoja kariere na najblizszej gali Demolition! Striker teraz mozesz
*Striker wchodzi na ring*
Striker:1 pytanie:czemu czemu zaatakowales Punka
Tyler:Bo jestem lepszy i nie lubie gdy mowia ze wygralem pas fartem
Striker:A tak nie jest
Black: 1 pytanie mialo byc
*Black wykonuje SuperKick a potem 450 splash

Ostatnio edytowany przez Seth Rollins (2010-12-23 12:29:36)


Pasy:
1x world Heavyweight Championship

Offline

 

#105 2010-12-23 17:07:58

 The Anvilette

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Skąd: Calgary, Alberta, Canada
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 8
Punktów :   
Wrestler w WFW: Natalya

Re: Backstage

http://www.freakygossip.com/wp-content/uploads/2010/10/Layla-Vs-Natalya-227x300.jpg
<Theme "New Foundation. Wyszłam na rampę i radośnie zaczęłam kroczyć ku ringowi. Wślizgnęłam się do niego i weszłam na narożnik, gdzie wykonałam swój taunt. Zeskoczyłam z narożnika i zaczęłam mówić.>

W niedzielę stoczyłam walkę z Tarą... Cóż. Walką tego nie można było nazwać. Przeszkodzono nam, za co bardzo Was przepraszam, choć to nie moja wina. Panie GM, następnym razem proszę o nieco więcej taktu, choć żaden bestialski Amerykanin taktownego i uprzejmego Kanadyjczyka nie zrozumie...

<publika skanduje : U-S-A, U-S-A!>

...o tym właśnie mówię...

<mimo wszystko otrzymałam pop od publiczności.>

Inną sprawą jest to, że ostatnio Lita poczuła się zbyt pewnie. Owszem, ma ku temu powody - jest mistrzynią. Póki co.
Ten stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie, a co więcej - potrwa jedynie do najbliższej gali PPV, Christmas Demolition, do końca triple threatu o jej złoto.
Nie miałam okazji zmierzyć się z nią w ringu, jednak wiem, że dam sobie z nią radę. Na cóż zdadzą się jej wstawki high-flying i siła Tary przy mojej dewastującej technice submissionowej? Na to pytanie każda z nich odpowie sobie sama. Prawda jest taka, że to ja zawieszę gwiazdę na szczycie choinki i zostanę mistrzynią, a chwilę po tym założę Sharpshootera by zniszczyć je i być pewną, że pas WFW Divas Championship już nigdy nie znajdzie się w niepowołanych rękach.

<Publika nagrodziła mój wywód popem.>

Obie powinny pamiętać, że zadzierając z najlepszymi, idą na dno z całą resztą.

<zaśmiałam się.>

Yeah, baby.

<Oddałam mikrofon konferansjerowi. Wyszłam z hali przy swoim theme zagłuszanym przez pop publiczności.>

Ostatnio edytowany przez The Anvilette (2010-12-23 17:34:17)


http://i282.photobucket.com/albums/kk253/WWE__SaShA__WWE/natalyacldjq7.gif
http://i664.photobucket.com/albums/vv10/wwenatalyafan/natalyalove.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonevolution.pun.pl www.wrestlingsvr.pun.pl www.shamanking.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.plr.pun.pl