#121 2011-01-01 19:38:35

 TheGame

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

24946455
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 61
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: Triple H i HBK
Wrestler w WFW: Triple H

Re: Backstage

*Na hali rozbrzmiewa them Triple H i to właśnie on wraz ze swoim pasem stawia się ma arenie.*
PB:Mamy rok 2011 a już jutro Slammy Awards!
AS:Będzie wiele ciekawych walk w tym dużo o pasy.
PB:Szykuje się coś niesamowitego.Na ringu już jest Triple H więc nie przedłużamy i oddajemy mu głos.
http://img408.imageshack.us/img408/1624/428hhh.jpg
Zaczął się nowy roku-2011.Rozpoczął się on bardzo dobrze od mojego panowania które jeszcze długo potrwa.Możecie być tego pewni.Jutro Slammy Awards.Bardzo wyczekiwana gala.Raczej jedna walka z moim udziałem o pas WHC na zasadach No Hollds Barred.Bez żadnych zasad.Walka specjalnie dla mnie.Edga specjalność to walki TLC a moja to te bez zasad.Masters bardzo ucierpi i to nie tylko fizycznie ale także psychicznie.Tak go zniszczę , że nie będzie wiedział jak trzęś cyckami a to przecież jego pasja którą jak sam twierdzi uprawia przez całe życie.Nie będzie w tej walce nic nowego co może was jakoś zaskoczyć.Wygram a to chyba najlepszy skrót tej walki.Masters.Nie zaszedłem do tego mistrzostwa od tak jak np.Tyler Black.Wygrałem trzy walki a to o czymś świadczy.Orton pożegnał się po minucie.Christian przetrwał niewiele dłużej a Tyler nic nie pamięta po uderzeniu młotem.Ty także nic nie będziesz pamiętał bo także dostaniesz młotem w głowę.Ty masz podobno przynieść paralizator...ja także nie zostanę tylko przy młocie.Chcesz dostać zagadkę Masters?To zgadnij co przyniosę.Tylko w to się bawiłeś w swoim domu w Afryce.Powinieneś mieć doświadczenie.Dowiesz się co przyniosę przed walką gdy będę wchodził na ring.Nie koniecznie może być to przedmiot.Może to być honor,wiara w siebie,wytrwałość, chęć stworzenie legendy z tym pasem ale nie...ja to już wszystko MAM.Ty za to masz biustonosz w rozmiarze XXXL aby móc swobodnie kręcić cycami.Tak szybko jak zostałeś pretendentem tak szybko zostaniesz byłym pretendentem bez pasa i resztek osobowości.Potrafisz bić tylko reporterów a jeśli stanął by Ci na drodze już wcześniej wspomniany Joshi Tatsu to nie miałbyś szans.Nic dziwne bo japońska szkoła to jedna z najlepszych popatrzmy tylko na federację Dragon Gate lub wXw.Zresztą co ja się będę z tobą męczył teraz.Przejdę do innych osób.Chris Jerycho.Przyszedł i powiedział , że za każdym wygra...tylko ostatnio jak tu zagościł to przegrał dwie walki z rzędu z goście który ma ADHD.Zapomniałem też o HBK'u który coś tam o mnie wspomniał.Dzięki Shawn za to , za mówienie szczerej prawdy o tym , że wygram.Myślę , że możemy jeszcze kiedyś razem zawalczyć w jednym teamie choć ostatnio w tag team matchu z tobą wygrałem.Nie potrzebuję zbytnio pomocy w tej walce bo jestem pewny wygranej i obrony pasa który zasługuje na najlepszego wrestlera.Gala Slammy Awards będzie bez większych niespodzianek.Wygrają obecnie mistrzowie czyli ja i ten drugi oraz jego dziewczyna.Co by tu jeszcze?Hmmm...Wesołego Alleluja i najlepszej osoby jako mistrza wagi ciężkiej czyli mnie.Zobaczyć mnie będziecie mogli w walce przeciwko Cycko Mastersowi z którym wygram.To tyle!Dobranoc Masters na noc!

*"The Game" po krótkim speechu schodzi z ringu i udaje się do szatni*

Ostatnio edytowany przez TheGame (2011-01-01 19:39:18)


http://th184.photobucket.com/albums/x262/Vicissitude24/miscellaneous/DX-HHH_HBK.gif

Osiągnięcia:
1x mistrz świata wagi ciężkiej (obecnie)

Offline

 

#122 2011-01-01 20:47:29

John Cena

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Backstage

Do ringu zmierza już John Cena! Wita się z fanami i wyrzuca do nich czapkę zajmuje miejsce w ringu i zaczyna mówić :
- Witam wszystkich moich fanów i naprawdę dziękuje wam wszystkim za wsparcie jakim mnie obdarzacie. Niedawno przybyłem tutaj aby porozmawiać z wami po raz pierwszy w mojej karierze w WFW , a teraz wychodzę na ten ring , ponieważ jutro stoczę swoją pierwszą walkę w federacji. Last Man Standing match z byłym World Heavyweight Championem – Tylerem Blackiem. Muszę przyznać , ze spodziewam się ciężkich warunków jakie może mi narzucić były mistrz, jednak pozostaje optymistą i wiem, ze tę walkę mogę wygrać. Nie przepadam za tego typu starciami, jednak jeśli muszę już wystąpić w takiej walce to jak zawsze staram wykrzesać z siebie 110% swoich możliwości. Dlatego ostrzegam Cię Tyler, że nie będzie CI ze mną tak łatwo. Może będziesz blisko wygranej, jednak ostatecznie połozę Cię na deskach a sedzia odliczy Cię do 10 i orzeknie moje zwycięstwo. Taka jest kolej rzeczy i nic na to nie poradzisz. Nie zawaham się i użyję wszystkich dostępnych sposobów aby wygrać tę walkę i ty mi w tym nie przeszkodzisz. Niestety nie mam więcej czasu. Muszę się przygotowywać do walki. Zobaczymy się już jutro
John tauntuje i ku uciesze fanów odchodzi na backstage


The Champ Streak : 0-0-0

Offline

 

#123 2011-01-07 19:54:27

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

Re: Backstage

* "Just Close Your Eyes" i Christian w drodze na ring.

http://static.tvfanatic.com/files/christian-cage.jpg

- Heh. Dziwne uczucie przeze mnie przemawia. Stoję tutaj po raz pierwszy w tym ringu. No, dobra bądźmy szczerzy. Po raz drugi. Dlatego, że tydzień temu zaatakowałem Abyssa i przyszedłem do WFW. Tak jest. World Federation Wrestling. Hmm... To chyba brzmi znajomo. Co powiecie o World Wrestling Federation. Kiedyś tam występowałem. Czyżby moim Tag Team partnerem był wtedy Edge? Ahh.. tak. Edge & Christian. Pamiętacie to dobrze. Dzisiaj jestem po przygodzie z World Wrestling Entertaiment.  A jestem tutaj z kilku powodów. Może dlatego, że w WWE nie wykorzystywano mojego talentu. Może dlatego, że WFW jest federacją bardzo rozwojową. Wiadomo, działamy od hmm.... Października 2010 roku. Jest to mało czasu. W tym jednak czasie, wielu zawodników zdążyło przyjść i odejść z federacji. Jedni zostali i są tutaj gwiazdami. Ci, którzy odeszli tułają się po wszystkich federacjach. Jedna osoba, która tydzień temu odeszła, tuła się w tej chwili po szpitalnych korytarzach. Tą osobą jest Abyss. Zaatakowałem go, bo to mi przyszło do głowy, żeby w ten sposób dostać się do federacji. Ostatnim powodem dla, którego tu jestem, jest namowa Edga. Powiedział, że jest fajna atmosfera, zarząd jest bardzo przychylny, wysoki poziom show. Czego chcieć więcej? Jestem tu od niedzieli, a już mam walkę eliminacyjną do pasa wagi ciężkiej. Moimi przeciwnikami są Kofi Kingston, The Undertaker i ... Chris Hmm... jak mu tam było? Chris Steryd? Chris Koks? Chris Masters! Zgadłem. A więc tych panów  w niedziele czeka naprawdę ciężka przeprawa ze mną. Christianem, najlepszym zawodnikiem w WFW. To ja zmierze się z Triple H o pas mistrza świata wagi ciężkiej. Bo to ja jestem najlepszy. To ja, wyeliminowałem z tej federacji Abyssa. Czego nie użył wobec mnie swocih mocy? "Patrzcie na mnie, jestem potworem i ślinie kamere prosząc o Bebiko".

(Pop publiczności)

W niedzielę, wygram swój pojedynek. Nie ma innej opcji, żebym ja "Captain Charisma" nie wygrał walki czterech zawodników, gdzie za rywali będe miał:

(Tu Christian bierze kartkę i zaczyna czytać)

1. Undertaker pochodzi z Doliny, gdzie hrabiny każą mu jeść padlin,
   Dzięki padlinom straszy wzrokiem, jak Vickie Guerrero straszy urokiem.
   Koniec tej durnej rymowanki, gdyż na widowni widzę Ormianki,
   Będą one bardzo niezadowolone, gdy zobaczą jego oczy wybulone.

2. Kofi Kingston USA, Jamajka, Ghana, a haszysz pali do rana,
   Na drugi dzień jednak zawsze, wymadla zdrowie u swojego Pana.
   On być Makumba, pochodzić od Krzysztofa Kolumba,
   To na tyle o naszym przyjacielu, którego w niedzielę wrzuce do kisielu.

3. Jego hasłem jest "Są cycki jest główna", jednak wy nietykajcie się tego typu gówna,
   Chris ma w domu fabrykę koksu, jednak nie wstrzyknie wam tam botoksu.
   Zjada wszystkie tabletki, jednak na jego cycki lecą tylko milfetki,
   To już koniec sterydzie, trzeba mieć nadzieję że z tej federacji kiedyś wyjdzie.

(Spory pop widzów)

Trochę zajeło mi napisanie tych wierszy. Niestety nie mam takiego talentu jak mój kolega, który nadal występuje w WWE. Mówię o R-Truthu. Ale sami przyznacie, że od
czegoś trzeba zacząć. Nie napisałem nic niestety o Triple H, gdyż z nim o pas zmierze się za jakiś tydzień, a może nawet na gali PPV. Kto wie.
Przychodząc do federacji zauważyłem, że czegoś tu brakuje. I zaprojektowałem własne koszulki. Tutaj również brak mojego talentu dał o sobie znać.
Dlatego koszulki będą sprzedawane w cenie 1$ za sztukę. Zapomniałem wam je pokazać. Proszę bardzo:

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0111/pro20451.jpg

Kończę już tą wypowiedź, gdyż niestety czas nagli. Tak więc moi Peepsi, trzymajcie za mnie kciuki w niedzielę i zobaczcie jak rozbiję w proch i pył wszsytkich moich
czterech przeciwników.

* Christian opuszcza ring

http://www.fortunecity.com/olympia/mcmahon/48/multimedia/meangene.jpg

Gene Okerlund: Moim i państwa gościem jest Christian.
Christian: Tak o to ja.
Gene Okerlund: Bardzo ciekawe rymy o przeciwnikach.
Christian: Wiem. Starałem się napisać je tak, żeby wyszło najlepiej.
Gene Okerlund:Czy w najbliższej przyszłości będą znów jakieś projekty, do chyba otwartego WFW Shopu?
Christian: Nie wiem. Narazie mam jedną koszulkę. Zobaczymy czy da radę zrobić więcej.
Gene Okerlund: Dziękuje za wywiad ...
Christian:... Gene, przepraszam że przerywam, ale z tego co wiem to w Europie, w Polsce gra w niedzielę niejaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. I dlatego
postanawiam oddać na licytację moją koszulkę z podpisami wszystkich zawodników i pracowników WFW.
Gene Okerlund: To piękny gest. Napewno, Polacy oglądają nasze gale, gdyż prawa do naszych gali ma u nich Polsat.
Christian: Dziękuje za podpisanie koszulki, ale muszę już iść przygotowywać się do gali.
Gene Okerlund: Ja również dziękuje.
   

Offline

 

#124 2011-01-15 20:31:38

 The Anvilette

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Skąd: Calgary, Alberta, Canada
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 8
Punktów :   
Wrestler w WFW: Natalya

Re: Backstage

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/570/437/nattie_belt_display_image.jpg?1292513007

<Rozbrzmiał theme "New Foundation" i na rampę wyszłam ja - uśmiechnięta, radosna współmistrzyni Div. Energicznym krokiem podeszłam do ringu. Wśliznęłam się na niego i weszłam na narożnik. Uniosłam wysoko pas. Publika przywitała to bardzo entuzjastycznym popem. Zeskoczyłam na matę i wzięłam mikrofon. Theme ucichł, a ja zaczęłam mówić.>

Powitajcie swoją mistrzynię!

<otrzymałam pop od publiczności. Uśmiechnęłam się szeroko.>

Każdy ma marzenia. Mniejsze, większe, bardziej lub mniej realne. Ja również, nie jestem w tym przypadku wyjątkiem. W niedzielę spełniło się chyba największe z nich. Jednak, zanim tak się stało, musiałam ciężko pracować na to. Rzuciłam poprzednią pracę, w której się nie spełniałam, zawiązałam kontrakt z WFW.  Odświeżyłam przyjaźń z Victorią... Teraz już Tarą. Okazało się, że po przerwie przyjaźć jest nawet silniejsza. Silniejsza niż kiedykolwiek.
W niedzielę przekonaliśmy się, że warto walczyć o swoje marzenia. Że warto dążyć do szczęścia. Że nigdy nie można się poddawać!


Inną sprawą jest kwestia sprzed dwóch tygodni.

<na titantronie pojawił się flashback z walki Lita vs Tara vs Natalya.>


To była świetna walka. Brutalna, ale świetna. Nie ukrywam, że moje ciało do dziś odczuwa jej skutki. Przegrałam, wiem. Ale walczyłam do końca i jestem dumna z siebie i mojej przyjaciółki!
Oczywiście, wtrącił się w nią mężczyzna Lity. Sydal.

<publika zabuczała na samo wspomnienie mistrza WFW. Na tronie pojawiło się zdjęcie na którym zlizywał krew z mojej twarzy, trzymając przy tym rękę na mojej piersi.>

Nieładnie, panie Sydal, nieładnie. Tak nie można. Nie traktuje się tak kobiet. Tak można traktować bydło. Sam zachowujesz się jak bydło. Ale nie jak jurny byczek. Raczej jak śmierdząca świnia.
Mówi się, że kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa. Podobno człowiek powstał w drodze ewolucji. Sydal, ty nie jesteś ani z Marsa, ani z Wenus, jesteś z chlewu. Jeśli chodzi o ewolucję, pozostałeś na etapie australopiteka.
Twoja kobieta straciła już pas, ty jesteś następny.

<pop publiczności.>


Zapomniałeś, że kto zadziera z najlepszymi, idzie na dno z całą resztą.

<zaśmiałam się.>

Yeah, baby.

<rozbrzmiał mój theme. Uniosłam pas wysoko, po czym opuściłam halę przy dużym popie od publiczności.>


http://i282.photobucket.com/albums/kk253/WWE__SaShA__WWE/natalyacldjq7.gif
http://i664.photobucket.com/albums/vv10/wwenatalyafan/natalyalove.jpg

Offline

 

#125 2011-01-15 21:59:55

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: Backstage

Przepraszam, dziś będzie krótko i do dupy. Zupełnie nie mam weny, do tego wk*rwiłam się za tamten zepsuty router... Wrr . !

`It's like you don't know if you're dreaming...
It's just so right... `

(Rozbrzmiał theme "It just feels right" i na rampę wyszła Diva Roku, Lita. Już bez pas. Szybko podeszła do ringu, wyrwała mikrofon announcerowi i wśliznęła się do kwadratowego pierścienia.)


Wyłączyć tą muzykę! Już! Teraz! Dziękuję!
Jebany Rodman... Ale o tym za chwilkę.

(wzięła głęboki oddech, by się uspokoić. Mówiła z zamkniętymi oczami.)

Proszę, powitajcie, czterokrotną WWE Women's Champion, Divę Roku 2010, byłą mistrzynię WFW Divas.... Ale czy na pewno byłą ?

(otworzyła oczy)

Nie wydaje mi się! Obecnie pas dzielą między sobą Natalya i Tara... Wdowy z natury. Kurwa, w Lay-Cool się bawią. Mniejsza. Przypomnijmy sobie, jak doszło do tego, że moje złoto nie jest już moje.

(na tronie ukazał się segment sprzed tygodnia, z Montrealu, gdzie pas został Licie odebrany.)

Taa... Nie wiem, czy zrozumieliście. Te suki przerwały MOJE wystąpienie, MÓJ moment, atakując MNIE. Po czym jebany Rodman odebrał MÓJ pas i przekazał go tamtym dziwkom. Formalnie, ŻADNA z nich nie wygrała ŻADNEJ walki w WFW. Formalnie, pas wciąż jest MÓJ! Żądam więc, by MÓJ pas wrócił w MOJE ręce!

Inna kwestia. Na WFW podobno wraca Maryse. Cóż, nie przepadamy za sobą, ale potrzebuję sojusznika. I to na srakę. Naprawdę pilnie. Przydałoby się utrzeć butnym wdowom nosa. Jeśli się zgodzisz, do skutku mogłaby dojść walka. Ja i Ty kontra Wdowy. Może i jesteś plastikiem, może nie jesteś zbyt mądra... Cóż. Ale jesteś lepsza niż nic.

Sydal... Szkoda mi na Ciebie słów, Ty też nic nie robisz w kierunku, by coś między nami zmienić.. W dalszym ciągu nie wiem, po co pomagałam Ci w walce. Do Montrealu nie ruszyłeś swojego zacnego tyłka. Przemyśl to, co robisz, igrając z żywym ogniem nie wyjdziesz na dobre.

Ostatnia kwestia... Do WFW zawitała nowa diva. Jest jeszcze w trakcie uzgadniania szczegółów kontraktu, jednak ja już dziś mogę spokojnie stwierdzić, że o tej lasce będzie głośno.. Pragnę przedstawić Wam nowy nabytek World Federation Wrestling, moją dobrą znajomą, z którą łączy mnie nie tylko kolor włosów i ognisty temperament... Maria!

(Na rampę wyszła jeszcze jedna rudowłosa kobieta, Maria Kanellis we własnej osobie. Weszła na ring i uściskała się z Litą, po czym przy themie "It just feels right" wyszły na backstage. Usiadły w szatni i rozmawiały, śmiejąc się i żartując. Zadzwonił telefon, na wyświetlaczu wyświetliło się "Matt". `To tylko Sydal...` - mruknęła. Odłożyła telefon.)


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#126 2011-01-16 14:08:12

 $trUsiu

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

12308787
Skąd: Tomaszowo
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 26
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK KOFI MYSTERIO
Wrestler w WFW: HBK

Re: Backstage

*Słychać sławny Them*

I think I'm cute.
I know I'm sexy.
I've got the looks,
That drive the girls wild
I've got the moves, that really move 'em.
I send chills up.
Up and down their spines.

I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy
I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy



*HBK idzie po rampie i wykonuje swój gest*


http://www.ring-rap.com/new/wp-content/uploads/2010/12/bio_hbk11.jpg



Witam wszystkich po krótkiej przerwie !!
Bardzo was wszystkich przepraszam że nie byłem obecny na ostatniej gali i nie pokazałem wam obiecanego SCM ale to sie zmieni ponieważ chciałbym komuś coś zaproponować.

*POP od publiczności*


Ale to za chwile.
Inna sprawa to to że Lita w dosyć nietypowy sposób straciła pas Panie Rodman inna sprawa że jestem starszy ale do rzeczy czemu pan w taki brzydki sposób pozbawił Litke pasa ona na niego zasługuje ponieważ jako jedyna wygrała każdy pojedynek.
Kolejna sprawa to to że niema Monstera Abyssa ponieważ Captain Charisma nieźle go poturbował tylko co teraz pocznie Triple H który był sługą The Monstera , to nie moja sprawa ale co z tym zrobi nasz nietypowy General Menager ?? To pytanie trzeba mu zadać na następnej gali.
Co tam jeszcze było ciekawego na gali ? Ana już wiem Walka Wade'a Barrett'a z Chrisem Jericho który ... znowu przegrał no w sumie był remiz ale to tak jak by przegrali obaj.Do całej gali doszło jeszcze Fatal Four Way którego zwycięzca zmieży się z HHH o pas wątpię by któryś z nich pokonał Triple H no ale udało się wygrać Christianowi i to on będzie walczył z byłym sługą Abyssa o pas może wygra może nie nie wiem wiem tylko tyle że mam teraz do powiedzenia coś bardzo ale to bardzo ważnego w kierunku tej jak to ując?? Ah tak jak to powiedziała Natalya którą szanuję powiedziała ona że zatrzymał się on w ewolucji na poziomie australopiteka czy jakoś tak popieram ją w 100 % a nawet w 101% ponieważ tak nie traktuje się kobiet szczególnie takich pięknych jak Natalya.
Więc mam teraz zaszczyt tego tego Australopiteka Świnę niewychowanego małolata Smarka Cieniasa i żółtodzioba Sydal na pojedynek o pas jesli nie boisz się go przegrać ze "Staruszkiem" jak ty to mówisz to staw się na gali i broń mojego pasa prze de mną samym nie masz innego wyjścia chciałbym podać stypulację ale sądzę że nasz GM wybierze lepszą w której udowodnię ci że jestem o niebo lepszy od ciebie i wiesz co juz nie masz wyjścia bo to ja The Sexy Boy The Show Stopper HBK Shawn Michaels zasługuje na ten pas i nie pozwalam tak traktować pięknych kobiet.
I wbij to sobie do tej małej pustej australopitekowej główki że nie masz ze mną żadnych ale to żadnych szans wygrać i nawet nie próbuj uciekać bo będzie jeszcze gorzej.
A teraz chciałbym was przeprosić i pójść się przygotować do skopania tyłka temu żółtodziobowi.
Żegnam Wszystkich do jutra !!



*Rozlega się Them Sexy Boy'a i on tanecznym krokiem udaje się do wyjścia z usmiechem na twarzy*

I think I'm cute.
I know I'm sexy.
I've got the looks,
That drive the girls wild
I've got the moves, that really move 'em.
I send chills up.
Up and down their spines.

I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy
I'm just a sexy boy,
Sexy boy
I'm not your boy toy,
Boy toy

Ostatnio edytowany przez $trUsiu (2011-01-16 14:10:05)


http://img168.imageshack.us/img168/2578/hbkj.png
http://www.wrestlingvalley.org/wp-content/uploads/2009/03/hbk7bn1lf.gif

Offline

 

#127 2011-02-06 00:31:11

RVD

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

*Rozbrzmiewa theme Roba Van Dama*


*RVD wchodzi na ring*



Wiecie co ? Mam ochote na naprawde,naprawde wielki debiut ! W swym debiucie chciałbym pokonać...Mistrza WFW Matt'a Sydal'a ! Matt jeśli twierdzisz że jesteś twardy to  *Wskazuje palcami na siebię* Pokonaj mnię Roba Van Dam'a ! Założe się że padniesz po kilku dobrych ciosach cwaniaczku.
Kiedy usłyszysz gong,sygnał rozpoczęcia walki od razu dostaniesz serię ciosów ode mnie,a wtedy wykonam Rolling Sentona i 1...2...3 ! I jest już po tobie !

*RVD tauntuje* I odchodzi...

Ostatnio edytowany przez RVD (2011-02-06 00:35:11)

Offline

 

#128 2011-02-06 19:04:42

Lita

http://img408.imageshack.us/img408/279/writer.png

7943735
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 108
Punktów :   

Re: Backstage

[Wow! Jest post na backstage! Aż się zesrałam z podniety.]

`It's like you don't know if you're dreaming...
It's just so right...`

<Rozbrzmiał theme `It just feels right`. Na titantronie pojawiła się była mistrzyni Divas, kobieta Matta Sydala, Lita.>

Wow, wow, wow. RVD. Slow down. Przystopuj troszkę. Jesteś tu nowy. Nie uważasz, że powinieneś zacząć w mid cardzie, albo... jako jobber ? Ja tylko tam widzę Twoje miejsce.
<Pokręciła głową z dezaprobatą.>
Nie zmierzysz się z Mattem, mam ku temu dwa argumenty.
Primo. : Nie zasługujesz na to.
Carlito : Matt leczy kontuzję po tym, jak zbyt mocno ugryzłam go w... Emm, nieważne.
Tak więc, by zyskać tu czyjeś uznanie musisz wykazać się, pokazując że jesteś cokolwiek wart.
<uśmiechnęła się ironicznie.>


Queen of extreme, Litka is in the house .
http://i38.tinypic.com/24nnof9.png

Offline

 

#129 2011-02-07 00:13:24

RVD

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Backstage

*Rozbrzmiewa theme Roba*


Dobra,dobra...Widocznie mój debiut nie będzie taki na jaki liczyłem,lecz ja nie zamierzam się poddawać ! Mam pomysł ! Mogą być dwa debiuty w jednym,jak to się zapytacie ? A tak to że Celtic Warrior czyli Sheamus również będzie mógł zaliczyć debiut w federacji WFW ! Walcząc ze mną Robem Van Dam,więc zapytam się Sheamus...Przyjmiesz moje wyzwanie ? Czy publiczności spodoba się ta opcja ?

*Publiczność odpowiada*

Dzięki ludzie ! Jeśli Sheamus zaakceptuje moje wyzwanie,zobaczymy kto zaliczy lepszy debiut !

*RVD tauntuje i odchodzi*

Ostatnio edytowany przez RVD (2011-02-07 00:15:27)

Offline

 

#130 2011-02-07 21:07:07

Maryse Ouellet

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

http://img215.imageshack.us/img215/3640/marysecutoutbydipset59.png
- Pour WFW avait établi le seul et le meilleur Diva Maryse...  Jak się czuje federacja kiedy widzi, anioła który zaginął jakiś czas temu..?
Słuchać bo ani razu nie powtórzę, pod czas mojej nie obecności tutaj pojawiły się Div...Lite pamiętam...a reszta...popatrzcie na Tarę i Natalye...Co to jest Ufo i Porno..? Zobaczmy dwie fajtłapy, które myślą że Blondynka i Brunetka w Tag Team daję siłę....Mylą się...są tak samu głupie i tak samo tandetne jak o...jak chińskie telefony marki Apple...Tak to prawda..one myślą że tu są święte...zajebiste...jednak prawda jest taka..że to kurwa plastikowe suki... Jeśli tak naprawdę super ohh..i ahh...to może kupię wam lustro....i będziecie co chwilę mówić [z francuskim akcentem] "Lustereczko,Lustereczko, powiedz kto jest najgłupszy na całym świcie..." " Lusterko rzekło..- Natalya i Tara....".... A lustro nie kłamie...wyglądasz źle, a myślisz że dobrze..? Spójrz w lustro........

Rozbrzmiewa mój theme i schodzę na BS...

Offline

 

#131 2011-02-08 18:22:32

 Maria

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

32143845
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Backstage

Her she comes again, like good medicine
Every step she takes my blood is flowin’
Her legs go on and on for days . . .

[ Na rampie pojawia się Maria . Wykonuje swój taunt i idzie w stronę ringu .
Wchodzi na narożnik i tauntuje . Zeskakuje i gdy theme ucichnie , zaczyna mówić . ]


Czyli tak . . . przyjść , wkurwić i wyjść .
Mam trzymać się planu , czy zacznę improwizować ?

[ Maria milczy . ]

Tak więc . . .
Bycie nic nie wartym musi być zajebiste !
Jeżeli ktoś taki jak Natalya lub Tara , jest nikim . . . i nagle !
Ma pas Divas . . . Wo Wo Wo !

[ Maria głośno śmieje się . ]

Mam nadzieje , że kurwa , znajdzie się sprawiedliwość !
Patrząc na samą osobę Lity . . . To ona jest prawowitą posiadaczką tego tutułu .
Raczej każdy się z tym zgodzi .
Szczerze mówiąc . . . aż się mówić odechciewa widząc , kto posiada pas Divas .

[ Maria chodzi po ringu nerwowo . ]

Zmieńmy temat , bo mi się śniadanie cofa . . .

[ Zmienia temat . ]

Jak narazie wiemy to , że Maria przyszła tu aby coś zdziałać . . .
A czego dokona . ?
Tego się dowiemy .

[ Śmiech . ]

Her she comes again, like good medicine
Every step she takes my blood is flowin’
Her legs go on and on for days . . .

[ Maria wychodzi z hali . ]


http://img46.imageshack.us/img46/1668/imagescaymjzmt.jpg
http://img832.imageshack.us/img832/5328/anigifrcc.gif

Offline

 

#132 2011-02-08 23:29:37

CM Punk

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

10062172
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 88
Punktów :   

Re: Backstage

*Na telebimie ukazuje się Denis Rodman*

Denis Rodman : Panie i panowie mam Wam coś waznego do powiedzenia. Do federacji powraca jedna z największych gwiazd, która tutaj walczyła. Jest to mój przyjaciel, sąsiad z Chicago. Domyślacie się o kogo chodzi? Uległ on ciężkiemu wypadkowi, który wyeliminował go z wrestlingu na kilka miesięcy. Ale teraz jest już pełen sił, wraca odmieniony. Całkowicie inny....przed państwem CM Punk!

*CM Punk podchodzi do Rodmana, podaje mu rękę, wita się z nim. Wymieniają się spostrzeżeniami na temat swojego samopoczucia i po chwili GM usuwa się w dal, a Punk rozpoczyna jakże wyczekiwaną rozmowę z publicznością*


http://spe.fotolog.com/photo/14/41/45/jason113/1269515414204_f.jpg



CM Punk : Witajcie! Dawno się nie widzieliśmy...wiele od tego czasu się zmieniło. Ale jak się macie? (publiczność odpowiada bardzo słabym cheerem, można powiedzieć że na trybunach panuje milczenie) Dobrze was znów widzieć. Zastanawiacie się, dlaczego dopiero teraz powróciłem? Otóż wszystko nie poszło po mojej myśli...ale...ale Bóg dał mi jeszcze jedną szansę, abym się zmienił. Posłuchałem go i zaufałem mu. Ale zacznijmy od tego co się stało. Spowodowałem wypadek samochodowy, odniosłem ciężkie obrażenia, między innymi złamałem sobie nogi i żebra a wszystko przez moją nieuwagę i chwilowy brak rozsądku, który zapanował w moim mózgu. Wypiłem dwa piwa przed wyruszeniem w drogę...nie powinienem, bo reprezentowałem Straight Edge Society...ale teraz to już przeszłość i to jest już za mną, Straight Edge Society odeszło gdzieś w dal, nie jestem już godny reprezentować ich prawd i nauczać zasad moralności. Od teraz wraca całkowicie nowy CM Punk. Wciąż uważam, że alkohol to nie najlepszy wybór, aby się rozerwać, chyba że lubicie być zszywani na ostrym dyżurze. Teraz czas na coś nowego, coś zupeeeeełnie nowego. To dzięki Denisowi Rodmanowi powróciłem do federacji, ten chłopak bardzo mi pomógł, miałem sprawę w sądzie, ale dostałem wyrok w zawieszeniu a wszystko dzięki naszemu GM'owi, koledze zza miedzy, z Chicago. To on w ciężkich sytuacjach wstawił się za mną i pomógł mi w trudnej sytuacji. Teraz muszę się mu odwdzięczyć. Denis, jeśli czegoś trzeba to wołaj mnie. Nie będziesz miał z kim iść na Bullsów? Dzwoń do mnie! Nie zawiedziesz się nigdy na mnie, obiecuję. Tak więc Jack Phillip Brooks powraca w nowym wydaniu, czas na coś HARDKOROWEGO! Wraca Mister Money in the Bank, Hardcore CM PUNK! Ołł yea, lubisz to!. Moim celem, po tych ciężkich przeżyciach jest powrót na szczyt World Federation Wrestling. Wiem, że to nie będzie łatwe, bo wokół mnie wyrosło wielu wspaniałych zawodników. Warto mieć na uwadze chociażby Christiana, podoba mi się jego zapał. Jednak warto wspomnieć o tym, że ostatnio niewiele się tutaj dzieje. I to kolejny powód, dla którego nie wziąłem dłuższego urlopu. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i pokierować losami tej federacji w odpowiednim kierunku. Czas wprowadzić świeżość, dobry klimat...czas na nowego mistrza Wagi Ciężkiej! Nie ukrywam, mój główny cel to zdobyć ten pas. Dzięki mojej determinacji, myślę że mi się uda. Chciałbym prosić Denisa Rodmana, aby wstawił mnie do gali, do jakiegoś pojedynku. Udowodnię swoją wartość, udowodnię że "Hardcore" CM Punk jest silniejszy niż był przedtem. Dam z siebie wszystko w kwadratowym pierścieniu, to będą niezapomniane chwile, macie to jak w banku. Jeśli lubicie walki, w które wrestler wkłada wszystkie swoje siły, wyciska krew i pot aby wyjść zwycięskim, ale także dać wspaniały pojedynek, to lepiej nie mogliście trafić. Aaah. Zastanawiacie się dlaczego jestem w telebimie a nie na ringu? Kamerzysta! (obraz schodzi w dół...) Mam nogę w gipsie, ale to się do gali zagoi. Zostałem wręcz uziemiony w domu, ale jestem rad, że mogę wrócić do World Federation Wrestling. Nie mogę doczekać się mojej pierwszej walki od przerwy. W końcu jeszcze nikt tutaj mnie nie pokonał i to się nie zmieni przez jeszcze bardzo długo. See ya na gali w niedzielę. Jeśli nie dostanę walki, trudno, będę obserwował wszystko z trybun, ale jestem pełen sił i gotów by skopać komuś dupsko! Do zobaczenia.

*Punk znika z ekranu*


http://tnij.org/fv9c

Offline

 

#133 2011-02-11 16:22:22

Jeff Hardy

http://img207.imageshack.us/img207/5787/modx.png

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

Another me is what there will never be
Another life like this you'll never see
Another me is what there will never be
Another life like this you'll never see...



*Słyszymy "Another Me", które pojawia się na telebimie, chwilę później pojawia się na nim...Jeff Hardy*



http://cdn.bleacherreport.com/images_root/image_pictures/0224/3806/jeff_hardy_royal_rumble_feature.png



Tak, tak, tak. Witajcie ! Jak widzicie, nawet znalazłem się tutaj i ja. Szczerze mówiąc, to była tylko kwestia czasu, kiedy tutaj zawitam i nie przybyłem tutaj zabawiać małe dzieciaczki, które są praktycznie większością widowni. Nie będzie litości, nie będzie czekania, bo znalazłem się tutaj ja, który zasłużył sobie na miano wrestlingu hardkorowego. Jednak będąc tutaj, pomyślałem sobie, co tutaj mogę osiągnąć ? Skoro wszystko miałem w WWE i wszystko miałem w TNA, czego chcieć więcej, po co tutaj zgodziłem się występować. Odpowiedź jest prosta *Jeff zbliża się do kamery i krzyczy* Bo nie jestem plastikowym chłopczykiem, który gra w ringu modela ! *Jeff ponownie wrócił na swoje miejsce, sięgając po butelkę z wodą, która leżała obok niego, odkręcił ją i zrobił łyka, po czym wypluł zawartość prosto w kamerę* Nie będę tutaj nikogo poniżał, bo bardziej nie da się już poniżyć danych osób *Obraz nie jest zbyt wyraźny, jednak chwilę później pewna osoba, przeciera obiektyw kamery* Chcecie widzieć show ? Chcecie widzieć prawdziwy wrestling, który nie polega tylko na bieganiu w ringu ? Chcecie widzieć na czym to polega ? To musicie zobaczyć mnie w akcji, a niektórzy już widzieli. Jednak przyzna to szczerze, tutaj jestem nikim, ale zobaczycie, że wkrótce zdobędę najlepsze tytuły. Teraz chciałbym się zwrócić do Lity, która również jest w tej federacji i praktycznie chyba jest jedyną osobą, która mnie rozumie, ponieważ nie jest plastikową lalką nadmuchaną, automatyczną pompką do opon *szeroki uśmiech* Ma talent, który potrafi wykorzystać, takie federacje jak WWE, teraz muszę pomyśleć co powiedzieć aby ich nie obrazić, inaczej znajdę się ponownie w sądzie *splunął na ziemie, jakby chciał "wypluć" słowo* Już wiem ! Tak jak WWE, które chciało z niej zrobić sztuczną laleczkę, ale ona nie dając się grała swoje, będąc buntowniczką i jednocześnie ciekawą postacią, nie spodobała się tym wszystkim "aktorom". Cóż Lita, sama przyznasz, że niezbyt ci się tam podobało ? Mniejsza z tym, widzę, że jest tutaj również Mr. Money in The Bank...CM Punk ! No proszę, cóż za niespodzianka, wariacie. Widzę, że ci się tutaj powodzi, jak nigdy, no popatrz, co za zbieg okoliczności, że znowu się spotykamy. Może chciałbyś ponownie pokazać swoją wielką siłę, co ? Widzę, że chcesz pokazać coś tutaj Hardkorowego. Proszę, proszę, zmieniasz swoją osobowość, nadal jednak uważam, że jesteś dnem i nie dorastasz mi do pięt, a widząc ciebie...przewraca mi się makaron w wątrobie *Jeff zatrzymał się, pokazał aby chwilę czekali, po czym powiedział* Spieprzyłem wypowiedź, zgubiłem się ! Nie ważne, powiedziałem to co miałem powiedzieć, przywitałem się jak miałem się przywitać *chwilą namysłu* Ahaaa ! Właśnie nie zobaczycie mnie na najbliższej gali, ponieważ skończyły się "miejscówki" i nie załapałem się. Cóż, zdarza się i tak, coś myślę, że następnej się załapię na walkę z kimś, może jakaś stypulacja hardkorowa ? Co o tym myślicie ? *Jeff przerwał wypowiedź, wziął kartkę ze stołu i marker, po czym zaczął pisać coś na kartce, kiedy napisał, przyłożył kartkę do kamery*


*Na kartce piszę*

Maryse miała zawsze fajne cyce !



*Jeff znika z telebimu, posyłając niezrozumiały znak do kamery*


http://img825.imageshack.us/img825/8932/jeffhardy3.png

Offline

 

#134 2011-02-11 20:20:03

Maryse Ouellet

http://img248.imageshack.us/img248/5826/userbb.png

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Backstage

Idę powoli w stronę ringu...przy swoim theme...po chwili znajduję się przy narożniku... Wykonuję swój atrybut zarzucanie włosami po czym....
- Jeff..Jeff...Jeff....czy ty coś masz zamiar mi powiedzieć..?? Czy raczej chcesz to ukryć..i pokazywać tak jak przed chwilą..?

Ostatnio edytowany przez Maryse Ouellet (2011-02-11 20:22:03)

Offline

 

#135 2011-02-11 20:38:10

cWORMb

http://img837.imageshack.us/img837/3441/adminhz.png

3376049
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 103
Punktów :   

Re: Backstage

*Just close your eyes i do ringu zmierza Christian.

http://www.attitude.pl/wrestlers/c/christian-cage.jpg

- Witajcie w "Peep Show". Dawno mnie tu nie było, ale pewne sprawy trzeba było załatwić i już mogę powrócić do WFW. Tak, do WFW. Wracam i mam walkę z Tylerem Blackiem.
Szczerze? Nie znam typa. Nie wiem jak się tutaj znalazł, ale zapewne wykopie go tak samo jak i wykopałem Abyss'a. Ktoś z was się tego spodziewał? Raczej nikt.
Ale wrócmy do federacji. Po co zajmować się Blackiem skoro po niedzieli słuch o nim zaginie. Powrócił do nas także CM Punk, który miał wypadek samochodowy.
Wrócił jako całkiem inny człowiek. Przyznał, że wypił alkohol przed wypadkiem. Cała jego ideologia Straight Edge upadła. Teraz nikt do was nie będzie się przyczepiał,
że pijecie alkohol, palicie papierosy. Przybył tutaj także Jeff Hardy. Trzeba mieć nadzieję, że z tymi umiejętnościami, które posiada, wyniesie tą federację na
wyżyny. Niestety musze się już z wami pożegnać, gdyż zaraz mam samolot do Toronto. Jadę by spotkać się z przyjaciółmi i może wyjść na mecz NBA.
I na zakończenie. Tyler pamiętaj że przegrasz.

(krótko, ale brak weny:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kozanostra.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl www.penguinarmy.pun.pl www.logistykaw.pun.pl www.lilental.pun.pl